HalkBank Girişimci Kobi Kredisi Seçenekleri ve Kategorileri


HalkBan Girişimci Kobi Kredisi Seçenkeleri. Hangi kredi seçenekleri kobiler için mevcut.

Öncelikle bu makalemizi okumadan önce  “HalkBank’dan Girişimcilere Destek Paketi, Girişimci Kredileri ile İlgili Makalemiz” adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bu adı geçen makalede HalkBank Kobi Girişimci Kredisi Hakkında Detaylı bilgi bulabilirsiniz. Okumak için Burayı Tıklayınız.

Eğer belirtilen yazımızı okuduysanız bu yazımıza devam edebiliriz…

HalkBank Girişimci Kobi Kredisi Seçenekleri ve Kategorileri Nelerdir?

HalkBank Girişimci KOBİ Kredisi Seçenekleri ve Kategorileri Nelerdir : HalkBank başvuran girişimcinin eğitim seviyesine göre, fikrinin niteliğine ve özelliklerine göre, referans aldığı yerlere göre, yaptığı buluşa göre, düşünceye göre vb. konulardan  yola çıkarak kullanılacak krediye fikrin, buluşun niteliğine göre isim verip bunları kategori haline getirmiştir.

Girişimcinin eğitimi, öğretim, referans ve tecrübesine göre HalkBank Girişimci Kobi Kredisi aşağıda maddeler halinde yazılmıştır. Okumak istediğiniz Kredi türünü Tıklayarak Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Ayrıca hangi krediden en fazla ne kadar tutar çekebileceğinizi, ne kadar zaman aralığında vade uyguladıklarını ve aklınıza takılan diğer soruları bula bilirsiniz ;

olmak üzere 4 kategoriye ayrılmıştır.

Bu krediye başvurmak istiyorsanız HalkBank resmi sayfası olan HalkBank Kobi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret etmek için Lütfen Burayı Tıklayınız.

Ayrıca HalkBank’ın Kobi Diyalog iletişim hattı olan 444 01 401 arayarak aklınıza takılan diğer sorulara cevap alabilirsiniz.

Bu yazımızın devamı olan “ KOBİ Kredisi Başvuru için Gerekli Belgeler ve Evraklar”  Sayfasını Ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret etmek için Lütfen Burayı Tıklayınız.

Bu yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Şanslı ve Kazançlı günler.

paravepara.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir