HalkBank Kobi Genç Girişimci Kobi Kredisi Hakkında


Cesur Girişimci Kobi Kredisi Hakkında HaklBank KOBİ

HalkBank Bu Ülkenin Çılgın Fikirli Genç Girişimcilerine Güveniyor ve Onları Sevindirecek Bir Kampanya İle Destek Veriyor “Genç” Girişimci Kobi Kredisi

Öncelikle bu makalemizi okumadan önce  “HalkBank’dan Girişimcilere Destek Paketi, Girişimci Kredileri ile İlgili Makalemiz” adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bu adı geçen makalede HalkBank Kobi Girişimci Kredisi Hakkında Detaylı bilgi bulabilirsiniz. Okumak için Burayı Tıklayınız.

Eğer belirtilen yazımızı okuduysanız bu yazımıza devam edebiliriz…

HalkBank Kobi Genç Girişimci Kobi Kredisi; Size Kendi İşinizin Patronu olmayı vaad ediyor.

HalkBank Kobi Genç Girişimci Kobi Kredisi Hakkında : HalkBank Kobi Genç Girişimci Kobi  Kredisi üniversite mezunu olmuş durumda, her hangi bir iş deneyimi olmayan ve üniversiteden mezun olduğu bölümüyle ilgili iş kurmak istediğinde ‘GENÇ’ girişimci kategorisine girer  ve  Halkbank Kobi  50000(elli bin) TL ye kadar Genç Girişimci Kobi Kredisi kullanma imkanı sunar.

Aşağıda Genç Girişimci Kobi Kredisi faydalanma şartları bulunmaktadır;

Öncelikle bu makalenin sonunda belirtilen Kobi Başvuru İçin Gerekli Belgeler  adlı yazımıza ek olarak bu maddeler mavcuttur.

  • Üniversite veya Fakülte mezunu üniversiteli genç kurmak istediği iş kolu, firma, kurum veya kuruluş ile alakalı bölüm bitirdiğine dair Diploma veya mezuniyet belgesi göstermelidir.
  • Ayrıca mezun olduğu bölüm veya fakülte ile ilgili bir iş teçrübesi, iş yeri yani aldığı eğitimle tecrübesi olmayan genç girişimciler bu “Genç Girişimci Kobi Kredisine” başvurabilir.
  • Genç Girişimci Kobi Kredisinde en önemli kriter 30 yaşı aşmamış olmaktır. 30 yaşından büyükler bu krediye başvuramazlar.

Genç Girişimci Kobi Kredisi Özellikleri;

  • HalkBank’ın Genç Girişimci Kobi kategorisin de sağladığı maximum kredi tutarı 50000 tl yi aşmamaktadır.
  • Genç Girşimci Kobi Kredi Türü aylık eşit Taksit tutarına bölünmüş şekilde ödenen kredi türüdür.
  • Vade : HalkBank Kobi Genç girişimci kredi türünde vade seçenekleri; 1 yıl boyunca ana para ödemesiz vade ile birlikte toplam 36 ay yani  3 yıl zaman tanınmaktadır.

Bu krediye başvurmak istiyorsanız HalkBank resmi sayfası olan HalkBank Kobi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret etmek için Lütfen Burayı Tıklayınız.

Ayrıca HalkBank’ın Kobi Diyalog iletişim hattı olan 444 01 401 arayarak aklınıza takılan diğer sorulara cevap alabilirsiniz.

Bu yazımızın devamı olan HalkBank Kobi Başvuru İçin Gerekli Belgeler ile ilgili makaleyi Burayı Tıklayarak Okuya Bilirsiniz.

Bu yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

paravepara.com

2 Comments

  1. Mezun
  2. eyup

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir