HalkBank Kobi Usta Girişimci Kobi Kredisi Hakkında


Usta Girişimci Kobi kredisi HalkBank Kobi kredisinde. Halkbank usta girişimci.

HalkBank Kobi’de Ustalar başımızın tacı. Gerçek usta mükemelliğe gitmenin birinci şartıdır. İşin Usta’ları kendi işlerinin patronu olmaları için desteğe ihtiyaçları  yok. Tek yapmaları gereken istenen belgelerle HalkBank Kobi ‘ye gitmek.

Öncelikle bu yazımızı okumadan önce  “HalkBank’dan Girişimcilere Destek Paketi, Girişimci Kredileri ile İlgili Makalemiz” adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bu adı geçen yazıda, HalkBank Kobi Girişimci Kredisi Hakkında Detaylı bilgi bulabilirsiniz. Okumak için Burayı Tıklayınız.

Eğer belirtilen yazımızı okuduysanız bu yazımıza devam edebiliriz…

HalkBank Kobi’den, Ustalarımıza oh be dedirtecek bir kredi kampanyası.

HalkBank Kobi Usta Girişimci Kobi Kredisi Hakkında : Yıllar geçiyor Usta işiyle alakalı profesyonelleşiyor, bilgisi, tecrübesi artıyor ama bunu kendi patronu olduğu iş dünyasına çeviremiyor. Çünkü nakit gücü kısıtlı. Belki nakit gücü de yerinde ama bu iş için risk edecek parası yok. O zaman Ustanın yolu HalkBank Kobi yolu.

HalkBank Kobi USTA Girişimci Kobi Kredisinden faydalanabilmek İçin;

Aşağıdaki maddeler daha önceki başka makalemizde bahsettiğimiz maddelere ek maddelerdir. Daha önceki makalemiz olan Kobi Başvuru İçin Gerekli Belgeler kısmında bahsedilmiştir.Makalemizi okumak için Burayı Tıklayınız.

  • Bu kredi başvuru için en az İlkokul mezunu olmak birinci şarttır. Girişimci en az ilk okul mezunu olduğunu belgelendirmelidir.
  • Girişimcinin kurmayı planladığı iş ile ilgili bilgi, beceri, tecrübe sahibi olduğunu belgeleyen bir belge olmalıdır. Bu belge eğitim kuruluşlarından alınmış olan eğitim başarı sertifikası, eğitim belgesi, ustalık belgesi gibi olabilir.
  • Girişimci kuracağı veya kurmayı planladığı iş ile alakalı faaliyet gösteren iş veya iş yerlerinde en az 5 yıl çalıştığını gösteren belge sunmalıdır.
  • Ayrıca en önemli olan kriter ise  bu krediyi 30 yaşını geçmemiş girişimciler başvurabilirler.

Usta Girişimci Kobi Kredisinin Özellikleri;

  • HalkBank’ın Usta Girişimci Kobi kategorisin de sağladığı maximum kredi tutarı 30000 tl yi aşmamaktadır.
  • Usta Girşimci Kobi Kredi Türü aylık eşit Taksit tutarına bölünmüş şekilde ödenen kredi türüdür.
  • Vade : HalkBank Kobi Usta girişimci kredi türünde vade seçenekleri; 1 yıl boyunca ana para ödemesiz vade ile birlikte toplam 36 ay yani 3 yıl zaman tanınmaktadır.

Bu krediye başvurmak istiyorsanız HalkBank resmi sayfası olan HalkBank Kobi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret etmek için Lütfen Burayı Tıklayınız.

Ayrıca HalkBank’ın Kobi Diyalog iletişim hattı olan 444 01 401 arayarak aklınıza takılan diğer sorulara cevap alabilirsiniz.

Bu yazımızın devamı olan HalkBank Kobi Başvuru İçin Gerekli Belgeler ile ilgili makaleyi Burayı Tıklayarak Okuya Bilirsiniz.

Bu yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

paravepara.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir