Akbank 3 Ay Ertelemeli Sonbahar İhtiyaç Kredisi Fırsatı


AkBank İhtiyaç Kredisi Sonbahar Fırsatı

Akbank’tan Uygun Faiz Oranlı ve Cazip Ödeme Koşullarında 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Akbank 3 Ay  Ertelemeli Sonbahar İhtiyaç Kredisi Fırsatı Hakkında : AkBank’tan yine muhteşem bir kampanya. Artık 2015 yılının yaz ayları geride kaldı. Rahat, uzun, keyifli, sıcak yaz günlerini geride bıraktığımız şu zamanlar da yeni parasal giderler bizleri bekliyor. Sonbahar ayının gelmesiyle masrafların orataya çıkması kaçınılmaz bir hal aldı. Yaz ayının bitişiyle kış için yapılan hazırlıklardan tutunda, okul harcamları, evinizin kış için bakımı, arabanızın kış için hazırlıkları, yakıt, elbise, giyim kuşam gibi bir çok gider kışa aylarına yaklaştığımız bu günlerde karşımıza çıkmaktadır.  Peki karşımıza çıkan bu giderlerin üstesinden nasıl geleceğiz. İşte size fırsat! AkBank herkese herkeseye hitap eden muhteşem Sonbahar İhtiyaç Kredisi ile karşımızda. Zorlanmadan ödenebilecek, hemen kullanabileceğimiz bir kredi. Aykık ödeme tutarı, taksit sayısı, kredi miktarıyla herkesin hoşuna gidecek İhtiyaç Kredisi kampanyası.

Ayda 370 TL taksitle ve 36 ay zaman zarfında ödenebilecek 10.000 TL tutarında İhtiyaç Kredisi sizi bekliyor.

AkBank Sonbahar İhtiyaç Kredisi, müşterinin isteği üzerine 3 Ay Erteleme seçeneğiyle müşteriye rahat ödeme olanağı  sunmaktadır.

Hemen başvurup ve anında kullanma imkanınız olan İhtiyaç Kredisi sayesinde hayalleriniz ötelemeyin, fırsatları kaçırmayın ve en önemlisi zaman kaybetmeyin.

AkBank’ın sunduğu bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihinde son bulacaktır. Elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Krediye Başvurmak için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

 • Akbank’ın sunduğu İhtiyaç Kredisini AkBank İnternet Bankacılığını kullanarak başvurabilirsiniz. AkBank’ın sunduğu krediyi bu şekilde kullanmak isterseniz öncelikle AkBank müşterisi olmanız gerekmekte ayrıca AkBank İnternet Bankacılığını kullanıyor olmanız gerekmektedir. AkBank İnternet Bankacılığına erişmek için Burayı Tıklayınız. Tıklama İşleminden sonra AkBank İnternet Bankacılığı sayfasına yönlendirileceksiniz.
 • Ayrıca AkBank Direkt İnternet hizmetiyle şubeye gitmeden 15 000 tl’ye kadar olan krediden faylana bilirsiniz. 15000 tl üzeri kredi için bankalar şubeden başvuru yapılmasını istiyor. AkBank Direkt Hizmetiyle İhtiyaç Kredisi başvurusu için Burayı Tıklayınız.
 • En çok bilinen ve en çok tercih edilen yöntemlerden bir diğeri ise Şubenden başvuru. Size en yakın AkBank şubesinden İhtiyaç Kredisine başvuru yapabilirsiniz. En yakın AkBank Şubesini bulmak için Burayı Tıklayınız.

Eğer İhtiyaç Kredisini Şubeden yapmak isterseniz hazırlanması gereken belgeler ve evraklar aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 1. Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı veya diğer adıyla kimlik kartı. Eğer Kimlik Kartınızın bulunamaması durumunda Ehliyet diğer adıyla Sürücü Belgesi kullanılabilir. Aynı zamanda başvuru yaptığınız belgenin aslının yanın da bir adet fotokopisi istenmektedir.
 2. AkBank gerekli görmesi dahilinde adres kontrolü için İkametgah belgesi isteyebilir.
 3. İhtiyaç Kredisi için başvuru yapan kişilerden maaş bordrosu veya Gelir Belgesi talep edilmektedir.
 4. Ayrıca özel kurumlarda çalışan kişilerden Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK) Hizmet Döküm Belgesi talep edilecektir.

Eğer isterseniz İhtiyaç Kredisi başvurusu esnasında gereken belgelerle ve evraklarla ilgili makalemizi okumak için Burayı Tıklayınız.

AkBank Sonbahar İhityaç Kredisinin Yıllık Maliyet Oranı için aşağıdaki tabloyu incelebilirsiniz.

Akbank Sonbahar İhtiyak KRedisi yıllık maliyet

 • Kredi miktarları ile faiz oranları değişmektedir. 1000 – 19999 TL arası kredi kullanılması halinde kredi faiz oranı %1,37 olacaktır.
 • 20000 – 75000 TL arası kredi kullanılması halinde kredi faiz oranı %1,34 olacaktır.
 • Her iki madde için de toplam taksit tutarı 36 ay olarak belirlenmiştir.
 • Kredi tahsis tutarı, kredi tutarının %0.5 olarak berlinlenmiştir.
 • Belirtilen talepler dışındaki herhangi bir talep için en yakın AkBank şubesine gitmeniz gerekmektedir.
 • AkBanka gerekli görmesi halinde ek bilgi / belge ve kefil isteme, kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir