Faizsiz Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar Hangileridir?


Faizsiz Taksitli Nakit Avans Almak Mümkün mü? Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar Hangileridir?

Nakit avans aslında sizin olmayan paranın bankalar tarafından kullanımınıza sunulması üzerine ortaya çıkan bir sistemdir. Evet yanlış duymadınız sizin olmayan bir parayı bankalar sizin harcamanız için kullanıma sunuyorlar. Bankalar müşterilerinin kullanımına sundukları bu parayı faizi ile birlikte geri istemekte fakat bazı bankalar bu faizi istememektedir.

Faizsiz komisyonsuz nakit avans, faizsiz masrafsız nakit avans ve faizsiz masrafsız taksitli nakit avans veren bankalar maalesef şuan çok az ama yok demek yanlış olur. Bizde bu gün konumuzda bizler için en iyi nakit avans veren ve verdiği avans için vade farkı istemeyen bankalardan bir kaç tanesini derlemek istedik.

Faizsiz nakit avans kampanyası şuan için çok banka tarafından desteklenmiyor sebebi ise bankaların nakit olarak müşterilerine parayı vermek istememesi. Çünkü verilen avanstan faiz alamıyorlar.

Konumuzun başında değinmemiş olsak da aslında nakit avans bir çok müşteri için can simidi dense yanlış olmaz. Çünkü nakit ihtiyacının bir anda nerede karşınıza çıkacağı belli olmaz. Sağlık olur, birde almanız gereken bir ürün ve ya bir ihtiyacınız olur bunu karşılamak için mecburen avans çekmek zorunda kalabilirsiniz.

Vade farksız nakit avanstan daha iyisi ise faizsiz taksitli nakit avansdır. Faizsiz taksitli nakit avans veren bankaları da yazımızın sonunda paylaşacağız.

Faizsiz Nakit Avans Kampanyası Nedir?

Vatandaşın ihtiyaç duydukları nakit ihtiyacını birazda olsa karşılamak ve müşterilerinin bankaya duyduğu güveni ve sevgiyi artırmak için bankalar bu yöntemi kullanmaktadırlar.

Bu yapılan faizsiz avans kampanyası ile bankalar müşterisi olan kişilere taksitli para verecekler.

Mesela acilen paraya ihtiyacınız ve hesabınızda para maalesef yoktur. Bu durumda yapmanız gereken şey kredi kartınız ile müşterisi olduğunuz bankadan nakit avansınızı kullanmayı talep etmektir. Bir kaç dakika içerisinde bankadan faizsiz parayı çekmiş olacaksınız.

Faizsiz Nakit Avans Kampanyası İçin Ne Yapmak Gerekli?

Faizsiz nakit avans ve faizsiz taksitli nakit avans için yapmanız gereken şey öncelikle bankanıza uğramak olacaktır. Çünkü nakit avans her karta tanım olmaya bilir. Eğer şubeye gidemiyorsanız müşterisi olduğunuz bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak konu hakkında bilgi almanız parayı sağlık ve sıkıntısız kullanma açısından önemlidir.

Faizsiz ücretsiz taksitli nakit avans için diğer bir durum çektiğiniz parayı ödeyemem durumudur. Peki bu durumda ne olacaktır.

Faizsiz Nakit Avans Çektim Ama Borcumu Ödeyemiyorum Ne Olur?

Nakit avans konunun başında da belirttiğimiz gibi bankaların kullanımınıza sunduğu sizin olmayan bir paradır. Eğer siz bu parayı dikkatsiz bir şekilde harcarsanız ödeme konusunda sıkıntı çekmeniz maalesef kaçınılmaz bir hal alabilir.

Nakit avans çekmeden önce bankanızla konuşmanız burada çok önemlidir. En kötü durumu bankanızla konuşmanız para konusunda sizin kafanızda her şeyin şekillenmesini sağlayacaktır. Bankalar ödeyemediğiniz veya gününü geçirdiğini nakit avans için bir faiz uygulamasını gitmektedir.

Eğer faiz ödeme durumuna düşerseniz belkide banka sizden almadığı faiz miktarını buradan çıkaracaktır. Bundan dolayı bu duruma çok dikkat etmek gerekmektedir. Bundan daha kötüsü belkide banka haciz yoluna kadar giden sonuçlar doğura bilir.

Faizsiz Nakit Avans Borcumu Geciktirirsem Ne Olur?

Vadesiz nakit avansınızın borcunu geciktirmeniz durumunda banka borcunuza gecikmeden dolayı günlük faiz uygulayabilir. 0 faizli nakit avans içinde tekrardan faiz vermek insanı üzer.

Sıfır taksitli nakit avans için bankları yazalım.

Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar Hangileridir?

  • Garanti Bankası : 0 faiz taksitli nakit avans için gideceğiniz ilk bankalardan bir tanesi Garanti Bankasıdır. Aylık 63 tl tutarındaki nakit avansınız bankanızdan kullanabilirsiniz. Sıfır faizli nakit avans için garanti bankası müşterilerine ayda 63 TL limit koymuştur. Ayrıca Garanti Bankası 500 TL den 20 000 TL ye kadar nakit avans kullanıma sunmaktadır. Bu nakit avansı 5 ile 9 aya arasında ödeme şartı koymaktadır. Yinede Garanti Bankasından faizsiz taksitli nakit avans kullanacaksınız banka ile iletişime geçmede fayda vardır.
  • AkBank : Akbank Faizsiz taksitli avans çekme lüksünü sunan diğer bankalardan bir tanesidir. Faizsiz nakit avansı için Akbank şubelerine gitmeniz yeterli olacaktır.
  • Finansbank Katarın almasıyla QNB Finansbank olan ve çok fazla müşteri potansiyeli olan Finansbank, Card Finans Kartı olan müşterilerine faizsiz nakit avans imkanı sunmaktadır. Acil bir ihtiyaç durumunda ve birde QNB Finansbank müşterisiyseniz yapmanız gereken şey faizsiz taksitli nakit avansın tadını çıkartmak olacaktır.
  • Ziraat Bankası : Türkiye’nin ilk Bankası olma unvanının elinde bulunduran Ziraat Bankası müşterilerine taksitli nakit avans imkanı sunmaktadır. Ziraat bankası müşterilerine 9 aya kadar ödeme imkanı sunan Ziraat Bankası günlük vade çekimin 100 TL ile sınırlandırmıştır. Çekebileceğiniz en fazla tutar aylık 10000 lira faizsiz nakit avansdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir