Emeklilere Özel Promosyon Veren Bankalar


emekli-romosyon

Emekliye Özel Promosyon : Emeklilere Özel Promosyon Veren Bankalar : Emekliler bu ülkenin değerli insanlarıdır. Bu ülkeye ne kadar emek verdiklerinin kelimelerle anlatmakla bitiremeyiz.

Bu ilgiyi hak eden emeklilerimiz için bankalarda ilgisiz kalamıyor. İşte bu yazımızda sizin için devlet ve özel bankaların emekliler için yaptıklarını ve vaat ettiklerini emekli promosyonlarını sizler için hazırladık.

Bu yazımızda emeklilere promosyon veren bankalar hangileri, emekliye özel promosyonu, bankaların promosyonları, emekliye özel promosyon, emekliye promosyon uygulayan bankalar hangileri, bankaların promosyonları emekliler, emeklilere promosyonlar, Ziraat bankası emekli aylığı promosyonu nasıl, bankaların promosyonları nedir gibi soruların cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Son günlerde karara bağlanan emekli promosyonu olayı Türkiye’de emekli olan kişilerde merak uyandırdı. Mevcut hükumet bankalarla yaptığı anlaşmanın yanında, bankalarda kendi bankalarına maaş hesabını taşıyan emekli müşterilerine sürpriz tadında ayrıcalıklar verme vaadinde bulunuyorlar.

Emekliye maaş kadar promosyon, emekli maaşına promosyon, emeklilere promosyon şekli, emekli promosyonu miktarı haliyle şuan ülkemizde genel gündemi oluşturmaktadır.

Mevcut durumda maaşlarının promosyonlarla biraz daha artırma düşüncesinde olan emekliler promosyon olayının karara bağlanması da kendilerini haliyle mutlu etmiştir.

Emekliye verilecek promosyon tutarı ne kadar diye aklınıza gelen sorunun cevabı da konumuzun sonunda  cevaplandı. Ayrıca konumuzun içerisinde bankaların ek olarak emeklilere verecekleri ek promosyonları, fırsatları, ayrıcalıkları gibi konuları da belirttik.

Türkiye de yaklaşık 11 milyon emekli yaşıyor. Bankalar emekli maaşlarını kendi bankalarından alma isteğini kabul eden emekliler için güzel kampanyalar yapmakta. Bunlar genel olarak chip para, ek ücret talep edilmeden yapılan bankacık işlemleri, 300 TL ye kadar chip paralar, çeyrek altınlar hepsi maaşını sadece kendi bankalarından almanız durumunda sizin olacak. İşte bu 11 milyon emeklinin hangi bankayla anlaşırsa alacağı ayrıcalıkları banka bazında alacakları ayrıcalıkları sizler için araştırdık.

EMEKLİ PROMOSYONLAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Açıklamada, promosyon ödemelerinin, sistemsel geliştirmelerin tamamlanmasını takiben, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasına göre belirlenecek tarihlerde Şubat 2017’den itibaren başlamasının öngörüldüğü bildirildi.

Bankaların Emeklilere Sundukları Promosyonlar

Şimdi maaşınızı aşağıda belirtilen bankalara taşıdığınız takdirde size verilecek ayrıcalıklara hep beraber birlikte bakalım.

denizbank,denizbank logo, denizbank swift kodu, denizbank bic kodu, paravepara.com, deniz bankası

DenizBank Emekliye Özel Promosyonları Nelerdir?

Deniz Bank maaşlarını kendi bankasına getiren emeklilere vaatleri tatmin eder seviyede. Deniz Bank maaşını 3 yıl boyunca Deniz bank şubelerinden çekeceğini söyleyen emeklilere 300 lira para veriyor. Ayrıca Deniz Bank emeklilere ayrıcalıkları sadece bununla da sınırlı değil. İşlemlerini şubelerden yapacak olan emekliler her hangi bir sıra beklemek zorunda kalmıyor. Emekliler şubelerde sıra derdinden kurtuluyor. DenizBank emeklilere promosyon olarak Deniz Bank ve PTT ATM‘elerinden ücretsiz olarak para çekme, para yatırma, hesap bakiyesi sorgulama ve kontrol işlemleri yapma hakkı sunuyor. Maaşını DenizBank’a taşıyan emeklililer kredi çekecekleri zaman ayrıcalıklı ve indirimli faiz oranlarında yararlanmaktadır. Ayrıca birikimlerini değerlendirmek isteyenler için ise özel mevduat faiz oranı sunulmaktadır.

finansbank logo, finansbankswift kodu, finansbankbic kodu, paravepara.com, finans bankası

FinansBank Emekliye Özel Promosyonları Nelerdir?

FinansBank’da emekli promosyonlarında kayıtsız kalamayan bankalarımızdan biridir. Finans Bank’da maaşını kendisinden ve kendi şubesinden alan emeklilere ayrıcalıklar sunuyor. Finans Bank kendi kredi kartı olan CardFinans Emekli kredi kartı sahiplerine FinansBank POS cihazlarından yapacakları 50 tl ve üzeri market alış verişler için aylık 15 liraya kadar yüzde 5 indirim sağlayacaktır. Bu kampanyadan yararlana bilmek için aktif olarak emekli maaşınızın Finans Bank’tan almaya devam ediyor olmanız gerekmektedir.

iş bankası logo, iş bankası swift kodu, iş bankası bic kodu, paravepara.com, iş bankası logo, iş bankası, işbank

İş Bankası Emekliye Özel Promosyonları Nelerdir?

İş Bankası Türkiye’nin ilk özel bankasıdır. İş Bankası da emeklileri düşünen bir adım atıyor. Maaş hesabını İş Bankasına taşıyan emekliler kazanıyor. Maaşını İş Bankasından almaya karar veren emekliler İş Bankasından alacakları ilk maaş ödemesine kartlarına 50 lira değerinde para yüklenecektir. Bu parayı kullana bilmeniz için İş Bankasına ait kredi kartınızın olması gerekmektedir. Çünkü verilecek 50 TL değerindeki para kredi kartına yüklenecektir. Ayrıca emekli maaşını İş Bankasından alacak olanlar için fırsatlar bununla da sınırlı değildir. Emekliler kullandıkları kredi kartı için her hangi bir kredi kartı ve ek kart için yıllık kart kullanım ücreti ödemeyecekler. Birikim ve kar etmeyi düşündükleri vadeli mevduat hesabı için ise özel ve yüksek faiz oranları yine İş Bankasından. Emekliler ayrıca maaş hesaplarına her hangi bir hesap işletim ücreti ödemiyor. Ayrıca emekliler yapacakları EFT ve havale işlemlerinden İş Bankası ücret talep etmiyor. İş Bankasının sunduğu emekli kredisi imkanından da ayrıcalıklı bir şekilde faydalanacaklar.

VakıfBank Cep Şifre, vakıfbank mobil bankacılık, vakıf bankası android uygulamarı, vakıfbank cep şube

VakıfBank Emekliye Özel Promosyonları Nelerdir?

Emekli maaşını VakıfBank’tan çekmek isteyen emekliler ise yine ayrıcalıklarla karşılaşmaktadır. Emekli maaşını VakıfBank’a taşımak isteyenler farklı özel, cazip ve uygun şartlar altında kredi imkanları beklemektedir. VakıfBank’tan emekli maaşını almak isteyenler ise maaş hesabı için her hangi bir hesap işletim ücreti istenmemektedir. Ayrıca kullandıkları kredi kartından ve buna bağlı ek kartlardan her hangi bir kart kullanım bedeli istenmemektedir. Birikim yapmak isteyen emekliler için ise özel mevduat hesabı için emeklilere özel faiz oranı sunmaktadır. Emekliler Vakıf Bank’ta HGS etiketini ücretsiz bir şekilde temin edebilmektedir. Vakıf Bank maaşını kendisine taşıyan müşterilerine tüm Türkiye’de VakıfBank şubelerinden maaşını çekebilme özgürlüğü sunmaktadır.

akbank bank logo, akbank bank swift kodu, alternetif bank bic kodu, paravepara.com
AKBANK Emekliye Özel Promosyonları Nelerdir?

AKBANK’da emeklilerin yüzünü chip para ile güldürüyor. Maaşını AKBANK şubelerine taşıyan emekliler toplam da 300 tl chip parayı kartlarında buluyorlar. İlk chip para maaşınızı ilk Ak Bank’dan çekeceğiniz ay 50 tl olarak hesabınıza yatacaktır. Chip paralar pzeyder per hesabınıa toplamda 6 ay içerisinde yatacaktır. 6 ay 50 TL den toplamda 300 TL olacaktır. 300 TL maaş aldığınız neo kart’a yüklenecektir. Ayrıca AKBANK maaşını kendisinden alan emeklilerden hesap işletim ücreti, havale, eft gibi işlem maddelerinden para almıyor.

Ziraat Bankası SGK Prim Ödemesi ATM'den Nasıl Olur
Ziraat Bankası Emekliye Özel Promosyonları Nelerdir?

Ziraat Bankası aslında emekliler ile özdeşleşmiş bir bankadır. Kim emekli dese banka olarak aklına Ziraat Bankası gelir desek yanlış olmaz. Ziraat Bankası da maaşını kendi bankasından alan emekliler için güzel imkanlar sunmaktadır. Emekliler maaşlarını ziraat bankasından almaları durumunda ÖZEL ATM limitiyle bütün maaşlarını ATM’lerden tek seferde çekebilme imkanına kavuşuyor. Ayrıca hesap işletim ücretinden muaf olmaktalar. Maaş hesabı olan emekliler kredi çekmek istediklerinde özel kredi faiz oranı ve komisyonlarından faydalanma imkanı buluyorlar. Ayrıca kredisini Ziraat Bankasından çeken emekliler kredi taksitlerini maaşın yatma ve ödemesini, ödeme sıklığına göre geri ödeme imkanı sunuluyor.

Emekli Promosyonları ne kadar olacak?

Şubat 2017’de verilecek emekli promosyon tutarları ise şöyle olacak;

Maaşı 1000 TL’den az olanlar için; 300 TL
Maaşı 1000 TL-2000 TL olanlar için; 375 TL
Maaşı 2000 TL’den fazla olanlar için; 450 TL

Ziraat Bankası Emekliye promosyon ödemlerine başladı. Ayrıntılar için bu yazımızı okuya bilirsiniz. Yazımızı Okumak İçin Tıklayınız

Kaynak:

http://www.sabah.com.tr/fotohaber/ekonomi/emekliye-ozel-promosyon

http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/haber/2162455-030117-emekliye-promosyon-ucretleriyle-ilgili-tum-gelismeler

13 Comments

 1. adnanalsan
  • nesya
  • hüseyin
 2. adnanalsan
  • ÜLKER ÖNEL
  • hüseyin
  • Osman demir
 3. ismail
  • bahri
 4. pendikli
 5. uğur

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir