Garanti İnternet Şubesi Bireysel Müşteri Girişi


www.garanti.bankası.com.tr

Garanti İnternet Bankacılığı

Her zaman her yerde Bankacılık hizmeti sloganıyla yola çıkan Garanti Bankası, banka şubelerinden verdiği hizmetlerinin bir çoğunu İnternet üzerinden İnternet Bankacılığı olarak sunmayı amaçlıyor. Aslında bu hizmetin diğer adı İnternet Şubesi Bankacılığı olarak adlandırılır. Size bu yazımızda Garanti Bankası İnternet Şubesi Bireysel  Müşteri Girişi hakkında bilgi vereceğiz.

Garanti İnternet Şubesine internet erişiminin olduğu  her yerden 7 gün 24 saat üzerinden erişim yapmak mümkündür. Aklınıza gelen neresi olursa evden, ofisten, okuldan, işten, yolculuk halinde, seyahat halinde vs. aklınıza neresi gelirse şehrinizde buluna şubede yapacağınız her şeyi Garanti Banka Şubesine gitmeden buradan daha hızlı, daha rahat, daha kolay bir şekilde yapa bilirsiniz.

Peki İnternet Şubesine Nasıl Gireceksiniz

Garanti Bankası İnternet Şubesi 2 duruma göre dizayn edilmiş bir özellik sunuyor. İlk olarak bireysel müşteriler için, ikincisi ise Kurumsal müşteriler için bize erişim hizmeti sunmaktadır. Bu konumuzda sadece Garanti Bankası İnternet Şubesi Bireysel Müşteri Girişiyle ilgileneceğiz.

Bireysel Müşteri Kısmından Sisteme Giriş:

garanti_bireysel

  • Birincisi TC kimlik numarası veya bankanızın müşterisi olduğunuzu gösteren müşteri numaranız ile giriş yapmanız mümkündür. Daha sonra yine size ait olan şifre belirtilen alana girildikten sonra İnternet Şubesi giriş butonu tıklanır. Size daha önce güvenlik için seçmiş olduğunuz resim gösterilir ve onayınız alınır. Bu adımda evet denilerek geçildiğinde cep telefonunuza gelen mesaj ile sisteme girilir ve Garanti Şubesinde yapa bileceğiniz bir çok işlemi buradan kolaylıkla yapa bilirsiniz. Kolay Hızlı Rahat bir şekilde.

garanti şifre ekranı

  • Bireysel kısmından gire bileceğiniz diğer bir durum ise Kart Numarası girilerek yapılan işlem kısmıdır. Bu kısımda size verilen kredi kartı numarasının son altı hanesi buraya girilir ve yine sistemde bulunan cep telefonunuza gelen şifre ile sadece Kredi Kartınıza ait işlemleri bu kısımdan Garanti Şubesine gitmeden yapa bileceğiniz bir çok işlemi buradan kolaylıkla yapa bilirsiniz. Kolay Hızlı Rahat bir şekilde.

garanti_şifre_kart_işlemleri

Garanti Bankası Internet Şubesi Bireysel Müşteri Kısmından Sisteme Giriş İçin Tıklayınız

One Response

  1. BestLeia

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir