Bankaya Gitmeden İnternetten Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır


web sitesinden, İnternetten nasıl yapacağınızı anlatacağız. Ayrıca aklınıza takılan sorulardan internetten kredi çekmek nasıl yapılır

Bankaya Gitmeden İnternetten Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet Online Kredi Başvurusu

Bu yazımızda size bir bankadan kredi almak istediğinizde bunu web sitesinden, İnternetten nasıl yapacağınızı anlatacağız. Ayrıca aklınıza takılan sorulardan internetten kredi çekmek nasıl yapılır, internetten kredi başvurusu nasıl yapılır, online kredi başvurusu nasıl yapılır, webten kredi başvurusu nasıl yapılır, webten online kredi veren bankalar, web kredi başvurusu, online kredide gerekli belgeler nelerdir, İnternetten kredi başvurusunda gerekli belgeler nelerdir,  web kredi, nette kredi başvurusu nasıl yapılır gibi aklınıza takılan soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

İnternet artık çağımızın harika bir icadı. Son yüz yıllarda yapılan en büyük buluşlardan bir tanesi desek ki yanlış olmaz. İşte bunu bilen bankalar, ticaret sektörü, ürün pazarlayıcıları bunu da müşteri memnuniyeti çerçevesinde kullanmaya başladılar.

Krediye Nasıl Başvuru Yapılır?

Bankalar Kısa Mesaj SMS ile kredi başvurusunun yanına ek olarak internetten kredi başvurusunu kullanmaktadırlar. Müşterinin tek yapması gereken şey bilgisayarının başından kredi çekmek istediği bankanın sayfasına girip  hangi krediyi çekeceğine karar verip daha sonra kredi için İnternetten işlemlerine devam etmesidir. Bu işlem adımlarında banka sizden TC kimlik numaranızı, cep telefonunuzu ve en son güvenlik anahtarı soracaktır. Lütfen kredi başvurusu yaparken bankanın resmi sayfasında olduğunuza veya güvenli web sitelerinden bir tanesinde olduğunuza dikkat ediniz.

Şimdi size örenek olarak Garanti Bankası online kredi başvuru ekranının resmini gösterelim.

garanti bankası online kredi başvurusu

İnternetten online olarak doldurulan ilk başvuru formu SMS ile krediye başvurma gibi bankanın ilk onayından geçmektedir. İlk onay işleminden geçen online kredi başvurunuz sizin bankaya çağrılmanız ile son bulacaktır. Yani online krediniz onaylandıktan sonra banka sizden getirmeniz isteyeceği belgeleri size en yakın banka şubesine veya istediğiniz bir banka şubesine getirmenizi isteyecektir. İnternet online kredide işlemler biraz daha hızlı ilerlemekte çünkü verdiğiniz bilgiler daha kapsamlı olduğundan sonuca ulaşma daha hızlı olabilmektedir.

Gelişen teknoloji ile şubeye gitmeden kredi başvurma işlemlerinden olan Internet Online kredi en çok kullanılan ve tercih edilen kredi başvurma yöntemlerindendir. Bu yöntemin en güzel yanı sitemin size en son adımda ne kadar kredi çıkabileceğini belirtmesidir. Bu kadar güzel çalışan bir sistem olunca da müşterilerin neden bu sistemi bu kadar fazla kullandığının ve sonucun ne kadar hızlı olduğunun göstergesi. İnternet Online kredi başvurusu için bankalar otomatik olarak cevap verirken sizin kredi notunuzu ve diğer kredilerle ilgili siciliniz incelemektedirler.

Bankaya Gitmeden İnternetten Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

KREDİ NOTUYLA ilgili detaylı bilgiyi daha önceki makalelerimizden olan yazıyı buraya TIKLAYARAK okuya bilirsiniz.

Başvuru sonucu haber verme yöntemleri bankadan bankaya göre değişkenlik gösterebilemktedir. Bazı bankalar internet onlina başvuru sonucunu SMS ile bidirdiği gibi bazı bankalar direk telefonla kredi başvurusu yapan kişi aranarak bil verilmektedir.

Internet Online Kredi Veren Bankalar

Online krediye başvuru nasıl yapılır anlattıktan sonra en önemlisi bu krediyi veren bankalar hangileridir. Türkiye de buluan hemen hemen bütün bankalar bu başvuru şeklini uygulamaktadır. Buradan her hangi bir banka ismi vermektense aklınıza gelen bütün bankaların İnternet üzerinden kredi başvurma imkanı vardır. Fakat bu başvurma şekilleri kısmı olarak farklılık  göstere bilir. Ayrıca internet online başvuruda bankaların verdikleri kredi miktarları değişkenlik göstermektedir.

Bizim araştırmalarımız sonucu internet online kredi veren bankaların listesini yapmaya çalıştık;

 • YapıKredi Bankası
 • Garanti Bankası
 • İş Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Odeabank
 • Finansbank
 • Fibabank
 • Burgan Bank
 • Şeker Bank
 • HSBC Bank
 • Akbank
 • Anadolu Bank
 • Türk Ekonomi Bankası (TEB)
 • BankAsya
 • ING Bank
 • Bank Pozitif

 

İlginizi Çekebilir.

Şubeden Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır  Okumak İsterseniz BURAYA TIKLAMANIZ YETERLİDİR

Cepten Cep Telefonundan SMS ile Kredi Başvurusu ile ilgili yazımızı okumak için BURAYI TIKLAYINIZ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir