Cep Telefonundan Kısa Mesaj SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır


sms 2,Cepten Kısa Mesaj SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Cepten Kısa Mesaj SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Bu günkü yazımız da günümüzde baya popüler olan SMS yani cep telefonuyla kredi başvurusunun aklınıza takılan sorularına cevap bulacağız. Cepten kredi başvurusu nasıl yapılır, sms ile krediye başvuru nasıl yapılır, sms ile kredi başvuru ücreti ne kadar, sms ile kredi başvurusunda sms ücreti var mı, sms ile kredi sms ücreti, cepten sms kredi başvurusu nasıl yapılır, cepten Kısa mesaj ile kredi başvurusu nasıl yapılır,  sms kredi, şubeye gitmeden kredi başvurusu, telefondan kredi başvurusu gibi aklınıza takılan soruların cevabını bu yazımızda bula bileceksiniz.

Gelişen teknolojik imkanlar kendini hayatın her alanın kendini göstermeye başlamıştır. Hayatın neresine bakarsınız teknolojinin hayatınıza ne kadar çok girdiğini göreceksiniz. Teknolojik alanlarda yaşanan gelişmeler kendini en çok akıllı telefonlarda gösterdi desek yanlış olmaz. Artık bankalar iş yükünü azaltmak, müşterilerine ve müşteri olma potansiyeli yüksek kişilere daha rahat ve kolay hizmet verebilmek için teknolojinin nimetlerinden olan kısa mesaj servisi yani SMS ile krediyi uygulamaya koymuşlardır.

Bankalar kredi işlemlerini hızlandırmak için yeni yöntemleri Kısa Mesaj Servisi olan SMS ile kredi başvuru yapmanızdır. Bankalar kredi başvurusunu SMS ile almasındaki amaç müşteri olma potansiyeli yüksek kişilere rahat bir şekilde ulaşmak ve hale hazırda müşterisi olan kişilere kolay kredi vermek istemesindendir. SMS ile kredi ye başvuru yapan kişi krediye ön başvuru yapmış sayılacaktır. Bu ön başvuru sürecinde sicili düzgün çıkan kişi başvuru yaptığı bankadan onay alacaktır. Bankalar SMS ile kredi verirken inceledikleri ilk kalemlerden bir tanesi kişinin kredi notudur. Kredi notu ile kredi sicilinin alakasını bir alt satırda linki verilen yazımızdan anlaşılır, detaylı ve hızlı bir şekilde okuya bilirsiniz.

KREDİ NOTUYLA ilgili detaylı bilgiyi daha önceki makalelerimizden olan yazıyı buraya TIKLAYARAK okuya bilirsiniz.

sms banka,Cepten Kısa Mesaj SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Şubeye gitmeden, kredi alıp alamayacağınız bilmeden, fazladan evrak hazırlamadan kredi miktarınızı SMS ile öğreneceksiniz. Ne kadar kredi alacağınız kesinleştikten sonra sizden istenen belgeleri bankaya götürebilirsiniz demektir.

Cepten SMS ile Kredi Başvurusu Yazı Örneği

Kısa Mesaj SMS ile kredi isteyecekseniz bankalar standart olarak sizden istedikleri tek şey TC No yani kimliğiniz de yazılı olan Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız. Hangi numaraya göndereceğiniz nasıl bulacaksınız diye sorarsanız bu soru bankanın kredi için duyurduğu reklam, el ilanları, bilboard, banka web sitesi gibi kredi bilgilerinin bulunduğu yerde vardır. Hangi numaraya mesaj atacağınız bankanın kendi belirleyeceği bir numaradır. Bankadan bankaya değişiklik gösterecektir. Ayrıca Kısa Mesaj SMS ile başvuru yaparken mesaj ücretlendirmesi olup olmayacağı sizin kredi için başvurduğunuz banka ile telefon servis sağlayıcınızın arasında olup size fiyat yansıya da bilir, yansımaya da bilir.

İlginizi Çekebilir;

Şubeden Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır Adlı Yazımızı Okumak İsterseniz BURAYA TIKLAMANIZ YETERLİDİR

 İnternetten Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır Öğrenmek İçin BURAYI TIKLAYINIZ.

No Responses

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir