Ziraat Bankası Ek Kredi Kartı Başvuru Noktaları


Ziraat Bankası ek kredi kartı başvuru yoları, başvuru metodları

Ziraat Bankası Nasıl Ek Kredi Kartı Çıkartabilirim?

Ziraat Bankası Ek Kredi Kartı Başvuru Noktaları : Ziraat Bankasının ve diğer bankalarında kullandığı bu kredi kartı hizmeti kullanım açısından müşterilerin işlerini çok fazla kolaylaştırmaktadır. Ziraat Bankasının Ek Kredi Kartı için birden fazla başvuru yolu ile yeni ek kredi kartı talep edebilirler. Bunları aşağıda maddeler halinde verelim.

  • Ziraat Bankası Şubeleri ek kredi kartı çıkarmak için başvurulması gereken en bilindik noktalardandır. Size en yakın Ziraat Bankası şubesiyle bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. En yakın Ziraat Bankası Şubesi için Lütfen Burayı Tıkalyınız.
  • Ziraat Bankası ATM para çekme noktaları sizin için ek kredi kartı çıkartma için başvuru yapaca bileceğimiz diğer bir kanaldır.
  • Ziraat Bankası resmi internet sitesi olan http://www.ziraat.com.tr adresi ziyaret edilerek yine ek kart işlemleri yapılabilir.
  • Ayrıca gelişen teknolojiye paralel olarak artık Ziraat Bankası İnternet/Online Şube üzerinden ek kredi kartı talimatı verebilirsiniz.
  • Diğer sunulan hizmetler arasında olan Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı  444 00 00 veya 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezi  ile bu işlemleri gerçekleştirebilirisiniz.
  • Yine Ziraat Bankası SMS  hizmetleri çerçevesinde SMS yoluyla ek kredi kartı için başvurmak mümkün. Bunun için yapılması gereken şeyçok basittir. EKKART, TC Kimlik Numaranız yazdığınızn bilgilerin arasına birer boşluk bırakarak 4747 mesaj yollayarak işlem talimatını vermiş olacaksınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir