Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketi Kredisi


engelli_destek_Ziraat_bankasi

Engelsiz Destek Paketi.

Ziraat Bankasından Engelleri Kaldıran Paket Yenilikçi Bir Paket Daha.

Kampanya Hakkında genel Bilgi.

Ziraat Bankasından Engelsiz yeni bir uygulama yeni bir kampanya. Engelli vatandaşların ticari hayatlarına desteklemek ve gelişen ülke ekonomisine beklenen üzerinde katkı ve katılım sağlamak amacıyla finans sektöründen ihtiyaç duydukları maddi beklentiyi karşılamak için yeni bir kampanya başlatmıştır. Bu destek paketinde uygun faizli masrafsız krediler, Ziraat Bankasının bankacılık hizmetlerin de sunduğu özel indirimler, Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ve Sigorta çözümlerine kadar ihtiyaç duyabilecekleri bir çok avantajlı ve farkındalık yaratan bankacılık ürünleriyle birlikte Ziraat BankasıEngelsiz Destek Paketini” müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Bu kampanyanı en büyük özelliklerinin birisi de yanında Engelli Bireyler çalıştıran firmalar da bu paketten faydalanabilirler.

Peki bu kampanyanın içerisinde neler var. Bu kampanya genel hatlarıyla ne içeriyor ve en önemli kampanyadan faydalananlar ne gibi ayrıcalıklar içeriyor?

Ziraat Bankası, İnternet Şubesi Bankacılığına sahip olan ve en az 2 adet otomatik ödeme talimatı veren engelli bireylerin ortak olduğu firmalar Ziraat Bankasının sunduğu Özel Engelsiz Destek Paketi kapsamında;

  • 60 aya varan vadeler uygun faizli krediler kullanma imkanına hak kazanıyorlar.
  • Ziraat Bankası Bankacılık hizmetlerinde müşteriye uygun özel indirimleri kullanabilirler.
  • Bireysel Müşteri, Eşi, ve 18 yaşından büyük var olan çocuklarında dahil olabileceği çok özel Bireysel Emeklilik Planı teklifleri sunuyor.
  • Ayrıca Ziraat Sigorta ve güvencesi kapsamında sektörel riskler öngörülerek teminatlandırılmış avantajlı Sigorta Hizmetleri gibi bir çok hizmet Ziraat Finans Grubu ayrıcalıklı ve avantajlardan faydalanabilirler.

(*) Engelsiz Destek Paketi’nden yararlanma koşulları ve paket hakkında ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Ziraat Bankası Şubesiyle irtibata geçebilirsiniz ve en güncel sağlıklı bilgiyi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketi Resmi Sayfayasına Yönlendirmek İçin Tıklayınız

Size En Yakın Ziraat Şubesini Öğrenmek İçin Tıklaya Bilirsiniz…

One Response

  1. Cenk susmaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir