Garanti Bankası Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Fırsatı ve Gerekli Belgeler


Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi 15000 tl ye kadar anında kredi

Garanti Bankasın’dan kaçırılmayacak bir fırsat daha. Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi.!

Dosya Masrafsız Kredi Garanti’den.

İhtiyaç anında paranızı nereden alacağım derdine son. İhtiyaçlarınızı, hayallerinizi ertelemeyin.  İhtiyacınız olan para burada. Garanti Bankası ile dosya masrafsız ihtiyaç Kredisi ile her şey mümkün. 15000 TL ve üzerindeki krediniz için dosya masrafı ödemiyorsunuz. 15000 tl ve üzeri kredi kullandığınız takdirde kredinizin tahsisi için 0 (sıfır) TL para ödüyorsunuz.

15000 tl  ye kadar Bireysel ihtiyaç kredisine bankaya gitmeden başvurma imkanı sadece Garanti Bankası müşterilerine tanınmış bir haktır.

Bu krediyi kullanmadan önce KKB yani Kredi Kayıt Bürosu raporunu almanız gerekmektedir. Bu kredi raporu aynı zamanda Findeks kredi notu ile aynı anlama gelmektedir.  Findeks Kredi Notu ile ilgili bilgi almak için Burayı Tıklayınız.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı kullanan müşteriler KKB raporunu İnternet Şubesinden alabilirler.

  • https://isube.garanti.com.tr/isube/login/login/passwordentrypersonal-tr

Dosya Masrafsız Krediye Başvurmak İçin;

  • Garanti Bankası İnternet Şubesinden başvuru  yapmak için Burayı Tıklayınız. 
  • Garanti müşteri değilseniz veya Garanti Bankası İnternet Şubesi kullanmıyorsanız krediye başvuru yapmak için Burayı Tıklayınız.

 

Kredi kullanmak isteyen bireyler için örnek tablo hazırlanmıştır.

 

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisini Kullanmak İstediğinizde durumunuza göre sizden isteyeceği belgeler ve açıklamaları.

Özel Sektör yani Kamu Dışı Çalışanların Sunacağı Belge : Özel sektör çalışanları son 6 (altı) aya ait olan maaş sirkülerini firmanın onaylı imzasıyla bankaya ibraz edebilirler. Son 6 (altı) ay süresi bankadan bankaya değişiklik gösterebilir.

Kamu Çalışanları yani Memurlar: Kamu çalışanları bankaya ibraz etmek üzere maaşlarına ait bordroyu bankaya aylık gelir olarak sunmaları yeterdir. Ama bordro bankaya verilmeden önce ilgili kurum tarafından onaylanması gerekmektedir.

Emekliler: Emekli olmuş bir kişi bankaya ibraz etmek üzere maaş aldığı bankanın hesap cüzdanını veya hesap dökümünü gelir belgesi olarak sunması yeterlidir.

Serbet Ticaret İle Uğraşanlar veya Her Hangi Şirket Kuruluşuna Ortak Kişiler: İşyerine, kuruma, müesseye, ticarethaneye ait güncel vergi levhası, aylık ve yıllık bilanço, gelir tablosu ve ayrıca ticaret sicil karnesi yani ticaret odasına kayıtlı olduğunuzu gösteren Ticari Sicil Kaydınıza ait belge.

Tarım, Hayvancılık Uğraşan ve Çiftçiler: Tarım ve Hayvancılıkla uğraşan kişiler üretim yaptığına dair belge, gelir belgesi kapsamında değerlendirilecektir. Bunlar Çiftçilik, müstahsi yani üretim belgesi, kredi başvurusu yapana ait arazi tapu fotokopileri gibi.

Gayrimenkul İle Maddi Kazanç Sağlayan Kişilerin vereceği Belge: Gayrimenkul kirası ile belli bir geliri olan kişilerin beyan edeceği belge Krediye başvuruna ait tapu belgesi, kira için yapılan kira kontrat belgesi ve bankaya yatan kiranın banka dökümleri bu belge için kullanılacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir