Ramazan Bayram Kredisi Veren Bankalar 2017 Güncel


Şeker Bayramı Kredisi Veren Banklar Hangileridir?

Ramazan ayının devamında yaşadığımız  bayrama süresinden hemen önce bankalar müşterilerini mutlu etmek ve yeni müşteriler kazanmak için bayram kredisi kampanyaları yapmaktadırlar.

Genel olarak ihtiyaç kredisinin diğer bir adı olan bayram kredisi veya şeker bayramı kredisi, Türkiye’de bulunan bir çok banka tarafından müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır. Bayram kredisi kampanyaları bayram dönemine yaklaştığımız bir çok banka tarafından uygulanmaktadır.

Ramazan ayının ortalarında başlayan bayram kredisi için bazı bankalar şimdiden kredi reklamlarını yapmaya başladı bile. Özellikle büyük bankaların bu zamanda kredi reklamlarını duymaya başladık.

Ramazan bayramının yaklaşması ile aynı zamanda bankalara ek olarak diğer finans kurumları da kredi reklamlarında öne çıkmaya başladı.

Kredi çekmek bir nevi ticaret yapmak denilse yanlış olmaz. Çünkü kredi çekerken, çektiğiniz paraya dosya masrafı, faiz oranı vs. bir çok gider eklenecektir bundan dolayı sizin için en iyi olan bankayı tespit edip onu seçmeniz gerekecektir.

Bankaların bayram kredisi faiz oranları bir birleriyle çok fark etmemektedir. Bundan dolayı bayram kredisi için faiz oranları genel olarak tek başlarına çok fazla önem arz etmemektedir..

Burada vereceğimiz liste genel olarak hazırlanmış bir listedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bayram kredisinin diğer adı ihtiyaç kredisidir. Bundan dolayı eğer size uygun olan ihtiyaç kredisi ise bunu tercih etmeniz en mantıklısı olacaktır.

Şimdi gelelim hangi bankalar bayram kredisi veriyor bu sorunun cevabını arayalım?

Bu listemizde  sıfır (0) faizli bayram kredisi veren bankalar bulunmamaktadır. Faizsiz bayram kredisi arıyorsanız finans kuruluşları ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

Birazdan okuyacağınız bankaların listesiyle bayram için verilen ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini kabataslak yapa bilirsiniz.

Listemizde dosya masrafsız bayram kredisi veren bankalar da bulunmaktadır.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Kampanyası

Garanti bankası, bayram kredisi için öncü bankalardan olan garanti bankası bu bayramda kredi vermek için ilk kampanyayı yapan bankalardan bir tanesidir. Uygun faiz oranları ile müşteri odaklı çalışma prensibi sayesinde bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Garanti bankası bankası faiz oranları %1,65’ten başlamaktadır. 10 bin tl tutarındaki krediyi en fazla 12 taksit imkanıyla müşterilerine sunmakta. Eğer kredi için çekilecek tutar 10 bin lirayı geçmesi durumunda kredi faiz oranı %1,43 seviyelerine inmekte ve vade süresi 36 aya kadar uzamaktadır.

ING Bank Bayram Kredisi Kampanyası

Bankacılık sektörünün hızlı isimlerinden olan ING bank da bayram kredisi ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam diyor. ING bank %1,49 faiz oranı ile müşterilerine ve müşterisi olmak isteyen kişilere bu imkanı sunmakta. 15 bin tl’ye kadar olan krediyi maksimum 36 ay vade süresi tanımaktadır.

Finans Bank Bayram Kredisi Kampanyası

Finansbank diğer bankalardan farklı bir kredi imkanı sunmakta. Dosya masrafsız Finansbank bayram kredisi müşterilerini cezbediyor. Finansbanktan bayram kredi kullanacak müşteriler %1,36 faiz oranı ve 12 ay taksit imakanıyla 10 bin tl kredi kullanma şansı yakalıyor.

Faiz oranı aynı tutarak 50 bin tl tutarındaki kredi yine Finansbank’tan kullanabilirsiniz. 50 bin tl krediyi kullanırken farklı taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Bayram Kredisi Kampanyası

Türkiye’nin ilk özel bankası olan Türkiye İş bankası bayram kredisi ile yine burada. Türkiye İş bankası dosya masrafsız olarak müşterilerine bayram kredisi kullanma imkanı sunmakta.

%1,25 faiz oranı ve 12 ay, 24 ay ve 36 ay gibi değişen sürede vade imkanı sunan iş bankası 10 bin tl ile 100 bin tl arası kredi imkanı sunmaktadır.

Deniz Bank Bayram Kredisi Kampanyası

Deniz bank bayram kredi kampanyası için 10 bin tl ye kadar belirli bir tutar sunmaktadır. Bu tutarı müşterilerine %1,69 faiz oranı ile sunmakta. Eğer çekmek istediğiniz tutar 10 bin tl ile 50 in tl arasında değişecekse faiz oranı %1.84 olarak güncelleniyor.

paravepara.com ekibi olarak böyle bir liste hazırladık. Bankalar kredi faiz oranlarında, kredi tutarlarından değişiklik yapma hakkını gizli tutmaktadır. Kredi hesaplaması yaparken bunu da göz önünde bulundurmanızı  öneririz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir