Altınbaş Mağazalarında İndirim. Garanti Bankası Bonus Kampanyası.


paravepara.com altınbaş bonus kampanyası, garanti bankası bonus kampanyası altınbaş kuyumculuk, altınbaş yüz 15 indirim

Garanti Bankası Bonus Kart Altın Gibi Kampanya. Altınbaş Mağazalarında Bonus Karta İndirim.

Altın gibi kampanya dedikleri bu olsa gerek. Bonus kart ile yapacağınız alış verişlerde altın gibi kampanyalar sizleri bekliyor.

Bonus Kart ile Altınbaş Mağazalarından pırlantalı ürünlerde %15 ve Altın ürünlerde %10 indirim sizleri bekliyor.

Kuyum  alış verişinde  kredi  kartına uygulanan kısıtlı taksit sayısı müşteriyi zor duruma soktu. Bunun üstesinden gelmek için Garanti Bankası Bonus Kart ile yapılan altın alış verişine indirim ile müşteriyi rahatlatıyor. Bonus Kart taksit  yerine müşteriye indirim yapmış oluyor.

Kampanyaya Katılmak İçin Ne Yapabilirim?

Kampanyaya katılmak için her hangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Yapılması gereken tek şart alış verişin Altınbaş mağazalarından yapılmış olması ve alış veriş yapılan iş yerinin Bonus üye iş yeri olmasıdır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Altın ihtiyacınız varsa veya kuyum alış verişi yapacaksanız cebinizden %15 ve ya %10 daha az para çıkması yönünden illa ki sizin faydanıza olacaktır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim? Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyaya katılmak için her hangi bir şart aranmamaktadır. Her hangi bir yere SMS  atma, form doldurma, bonusflaş ile başvurma, kampanya kodu alma veya kampanya kodu girme  gibi bir başvuru yapmanıza gerek yoktur. Bonus kartı olan her müşteri bu kampanyadan faydalanabilir. Bonus kart, Bonus sanal kart, Business  Kart, Bonus ek kart ve asıl kartlar  bu kampanyadan faydalanabilirler. Fakat alış veriş yaparken alış veriş mekanının Bonus üye iş yeri olup olmadığı sorulması önemlidir. Bu kampanya bonus üye iş yerlerinde geçerlidir. Ayrıca yapılan alış veriş Altınbaş Mağazalarında yapılmış olmalıdır.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi Ne Zaman? Hangi Tarihe Kadar Kampanyadan Faydalanabilirim?

Bonus Kartın Altınbaş mağazalarında 2 Kasım 205 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar sürecek. Bu tarihler dışında ve kampanya şartları dışında alış veriş yapan müşterinin kampanyadan yararlanması mümkün değildir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi yapmamalıdır ve kampanya şartlarına uymalıdır.

Kampanyanın Şartları Nelerdir? Hangi Şartlar altında alış veriş yapılması Gerekir?

  • Bonus altın kampanyası Altınbaş mağazalarında geçerlidir.
  • Bu kampanya kapsamında pırlantalı ürünlerinde %15 ve Altın ürünlerinde %10 İndirim yapılacaktır.
  • Kampanyada kazanılacak indirim ekstrenize yansımayacak ve size bonus olarak verilmeyecektir. Kampanyadan kazanılan indirim üye Altınbaş mağazasında ödeme esnasında kasada topalm tutara indirim olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanya başka kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez.
  • Kampanyaya 1 karat ve üzeri pırlantalı ürün, sarrafiye, tel bilezik, gram altın alışverişlerinde geçerli değildir.
  • ndirim kampanyasına Garanti Bonus,Money Bonus, Flexi kartlar, Deniz Bonus,Teb Bonus,Şeker Bonus,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, Fibabanka Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus,Tekstilbank Bonus,Bonus Genç, Bonus Flexi, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı ve American Express Business Card ve sanal harcamalar dahildir.,
  • Bu kampanya çerçevesinde yapılan alış verişler üye iş yerinde Garanti  Bankası POS makinelerinde  yapılan harcamalarda geçerlidir.

Bu kampanyanın resmi kaynağı olan  Garanti Bankası Bonus Kart İnternet adresi için aşağıdaki adresi yazabilirsiniz;

https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/altinbas-magazalarinda-pirlantali-urunlerde-15-ve-altin

One Response

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir