Finans Bank CardFinans’ta Kredi Kartına Faiz Yok


Finans Bank Card Finans Kredi Kartı Faiz Oranı Sıfır.

Alışverişte, Restaurantda, Giyim, Tatilde… Her yerde CardFinans Kredi Kartı yeter.

Finans BankCardFinans kredi kartı kullanıcılarını sevindirecek bir haber. Finans Bank kredi kartı ekstrelerinde minumum ödeme tutarını  ödeyen müşterilerinin yüzleri gülüyor.

Kredi kartı hayatımızın bir parçası ve artık bizim için vazgeçilmez bir alış veriş aracı haline gelmiş durumda. Bankalar bunun için kredi kartı kullanıcılarını mutlu edecek kampanyalarda bir birleriyle yarışıyorlar.  Bu yazımızda FinansBank kredi kartının en son kampanyası hakkında olacak.

10 Şubat 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında CardFinans Bireysel Kredi Kartı sahibi olan Finans Bank müşterileri kredi kartı ekstresinin minumum ödeme tutarını gecikmesiz ödemesi halinde kalan ekstre tutarına bir yıl boyunca alış-veriş faiz işlenmeyecektir.

Kampanya koşullarını maddeler halinde yazalım.

  • Finans Bank,CardFinans kredi kartı için yapmış olduğu kampanya geçerlilik süresi 1 yıldır ve geçerli olduğu tarih aralığı 10 Şubat 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihidir.
  • Finans Bank bu kampanyadan 10 Şubat 2015 itibari ile Finansbank’tan açık bireysel kredi kartı olmayanlar, kampanya döneminde CardFinans’a başvurmaları ve başvurularının onaylanması halinde yararlanabilirler.
  • Bu kampanyadan faydalanabilmek için 1 yıl boyunca kesilecek kredi kartı ekstrelerinin minumum ödemem tutarını gecikmesiz bir şekilde ödenmesi gerekmektedir. Ekstre tarihinin son ödeme tarihi geçmiş olması durumunda, minumum ödeme tutarı ödemesi gerçekleşmiş olsa bile alış-veriş faizi uygulanacaktır.
  • Bu kampanyada nakit işlemleri ayrı tutulmuştur.
  • Alışveriş faizi iadesinde üst limit bulunmamaktadır. Asgari tutarının gecikmesiz ödenmesi halinde kalan bakiyenin tamamı için Alışveriş Faizi ödemeyecektir.
  • Finansbank bu kampanyayı bazı kartlara sınırlandırmıştır. Bu kartlar Fix Card Bireysek Kredi Kartı, Finans Bank Ticari kartları ve CardFinans Nakit kampanyası dahil değildir.
  • CardFinans kredi kartı onaylandığı bir yıl boyunca 10 Şubat 2015 tarihinden itibaren toplam bir yıllık sürede kredi kartı ekstreleri için uygulanacak alış-veriş faizinin uygulanmamasını ifade eder.
  • Kredi kartı ekstreleri sadece TL yani Türk Lirası hesabı ekstreler için geçerlidir.
  • CardFinans USD (dolar) ekstreleri bu kampanyaya dahil değildir.
  • Bu kampanyaya katılmış CardFinans kredi kartlarının hesap kesim ekstrelerinde her hangi bir değişiklik yapılamayacaktır.

Bu kampanyanın yayınlandığı resmi Finans Bank  “Card Finans” sayfasına gitmek için Burayı Tıklayınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir