AKBANK’da Emeklilere 200 TL Chip-para Kampanyası


Ak Bank Emekli maaş taşıma işlemleri kampanyası avantajlar fırsatlar

Emekli Maaşını Akbank’a Taşıyanlar Kazanıyor.

Ak Banklı Hep Farklı…

Ak Bank da emeklileri sevindirecek bir kampanya ile karşınızda. 31 Ekim 2015 tarihine kadar emekli maaşını Ak Bank’dan çekmek isteyen emekliler anında 200 TL chip-para kazanma şansı yakalıyor. Ayrıca maaşını Ak Bank tan çekmek isteyen emeklileri  özel fırsatlardan ve avantajlardan yararlanma fırsatı buluyor.

*** Emeklilerin faydalanabildiği fırsatları okumak için Burayı Tıklayınız.

Ak Bank’ın emeklilere özel bu kampanyasından faydalanmak için En Yakın Ak Bank Şubesine gitmeniz gerekmektedir. En yakın Ak Bank şubesini bulmak için Burayı Tıklayınız.

Peki Ak Bank’ın Sunduğu Kampanyanın koşulları nelerdir?

AKBANK’da Emeklilere 200 TL Chip-para Kampanyası ve emeklilere özel fırsatlar hakkındaki açıklamalar aşağıdadır.

 • Kampanyaya katılmak için 15 Eylül 2015 ile 31 Ekim 2015 Tarihleri arasın da Ak Bank şubesine gidip SSK (Sosyal Sigortalar Kurumu), Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emekli maaşlarını Ak Bank şubesinden almak istediklerini belirtmeleri ve yanlarında TC Kimlik Numarasını gösteren kimlikleriyle gelmeleri yeterlidir.
 • Akbank Şubesine gelen müşteri SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu) Banka Değişiklik Taahhütnamesi’ni imzalamaları ve ve SGK Banka Değişiklik işlemlerini yapmaları gerekmektedir.
 • SGK emekli maaşlarını  2012 yılı Ocak ayı ve daha sonra ki aylarda en az bir defa Ak Banktan maaşını alan kişi bu kampanyadan faydalanamaz.
 • Bu kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Ak Bank’a pazarlama kapsamında iletişimlerine izin vermeleri gerekmektedir.
 • Bu kampanyaya katılan müşterinin en az bir NEO kart sahibi olması gerekmektedir. Ayrıca daha sonra NEO kartını ileriki dönemlerde kapattıran müşteri bankanın sunmuş olduğu hakları da kaybeder.
 • Daha önce NEO kartı olanlar bu kampanyada mevcut kartlarını kullanabilirler fakat NEO kart sahibi olmayanlar dönem içinde yeni bir kart talebinde bulunabilirler.
 • Bu kampanyaya katılan müşteriler en az 2 yıl boyunca maaşlarının AK Bank’tan alacaklarını bütün maaş işlemlerinin AK Bank üzerinde olacağının teminatını vermiş sayılırlar. İlk maaşın yattığı tarih 2 yıllık sürenin başlangıcı için baz alınır.
 • Kampanya kapsamında müşterinin emekli maaşını Ak Bank’a taşıması halinde, ilk maaş yatış tarihini izleyen ay başlayarak her altı ayda bir 50’şer TL chip-para olmak üzere dört taksitle toplamda 200 TL chip-para müşterinin açık olan Neo kartına yüklenecektir.
 •  Ak Bank kullanılmayan chip-paranın miktarına bakılmaksızın 6 aydan sonra geri alınacaktır.
 • AK Bank bu kampanyaya katılan her emekli müşterinin en geç 1 Ocak 2016 ile maaşının AK Bank’tan alınacak şekilde yatırılmasına başlanması gerekmektedir. Ayrıca bu tarihten sonra maaşı yatmaya başlayan müşteriler kampanyaya katılmış olsalar bile haklarını kaybetmiş sayılırlar.
 • Her müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir.
 • Ak Bank bu kampanyayı ilk 20000 (yirmi bin) müşteri ile sınırlı tutmuştur. 20000 sayısına ulaşıldığı taktirde kampanya 31 Ekim 2015 tarihine varmadan sonlandırılabilir.
 • Bu kampanyaya AK Bank çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz.
 • Ak Bank, yukarıdaki kriterlerde değişiklik yapma, kampanya usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir.

Yukardaki maddelere ek olarak aklınıza takılan her türlü soru istek şikayet için En yakın Ak Bank Şubesini ziyaret edebilir veya AK Bank Telefon Bankacılığını kullana bilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir