Ziraat Bankası Kredi Kartı Ekstre Tarihini ve Harcama Bilgilerini Öğrenme


Ziraat Bankası Kredi Kartı Esktresi

Ziraat Bankası Kredi Kartı Ekstre Bilgilerimi Nasıl Öğrenebilirim?

    Ziraat Bankası Kredi Kartlarıyla yaptığınız alış-veriş bilgileri, harcama tutarlarının müşteri tarafından bilinmesi veya geçmiş dönemlere ait yapılan alış-veriş, finans bilgilerini görme ve bunlarla alakalı yapılan harcamalarla ilgili bilgi almak en doğal haktır. Bunu gerçekleştirmek için yapılması gereken yöntemler yine çok açıktır ve nettir. Bu imkanlar Ziraat Bankasının müşterilerine sunduğu hizmetlerdendir.

  • Ziraat Bankası Kredi Kartı ekstrenizi öğrenmek için yapılacak yöntemlerden bir tanesi  Ziraat Bankası İnternet/Onlina Şubeye girip İnternet Şubesi üzerinden Kredi Kartınız ile yaptığınız dönem içi harcamaları, geçmiş döneme ait harcamaları, gelecek döneme ait harcamaları, açık provizyonları,kredi kartınız ile yaptığınız taksiktleri ve buna benzer kartınıza ait bütün harcama bilgilerini öğrenebilirsiniz.
  • Diğer yöntem ise Ziraat Bankasının 444 00 00 veya  0850 220 00 00 numaralı telefonlarından bir tanesini arayıp Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla veya size en yakın Ziraat Bankası ATM’si aracılığıyla bunu öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda eğer isterseniz kredi kartı ekstrenizi e-posta yoluyla da gönderilmesini Ziraat Bankasına talimat vererek bunu talep edebilirsiniz. Yine bu isteğinizi en yakın Ziraat Bankası Şubesi, Ziraat Bankası İnternet/Onlina Şube veya Telefon Bankacılığı olan 444 00 00 veya  0850 220 00 00 numaralı telefonlarından bir tanesini arayıp Müşteri İletişim Merkezleri vasıtasıyla işlemlerinizi gerçekleştirip aylık kredi ekstrenizi e-posta yoluyla isteyebilirsiniz. Size en yakın Ziraat Bankası Şubesi için Burayı Tıklayınız.

2 Comments

  1. Erkan yılmaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir