Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Ödeme Yerleri


Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Ödeme Yolları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcumu Nasıl Ödeyebilirim?

Ziraat Bankası Kredi Kartıyla yapılan alış-verişlerin, harcamaların geri ödeme şekli müşterinin isteğine bağlı bir durumdur. Ziraat Bankası  Kredi kartı ile yapılan harcamaların tutarı sizin kredi kartı ekstrenize hesap kesim tarihinden önce yapılan işlemler yansıtılmıştır. Yaptığınız harcamanın tutarını ödemek gelecek dönemlerde kredi kartınızı sağlıklı kullanmak için, limit artırımı yapmak istediğiniz de aksi bir durumla karşılaşmamak için yapılması gereken en önemli işlemlerdendir. Ayrıca kredi kartınızı zamanında ödememeniz size ekstradan harcamaların yani toplam borç tutarı üzerinden faiz işlemesine neden olacaktır. Bu ve buna benzer sıkıntılarla karşılaşmamak için Ziraat Bankası kredi kartının faturasını gününde ödemek müşteri açısından çok önemlidir. Şimdi size Ziraat Bankası Kredi Kartı ile yaptığınız alış verişlerin birden fazla ödeme yolu vardır. Şimdi bu ödeme yollarını size maddeler halinde yazalım.

  • Size en yakın Ziraat Bankası Şubelerinden ödeme yapabilirsiniz. Size en yakın Ziraat Bankası Şubesi için Tıklayınız.
  • Ziraat Bankası İnternet/Onlina  Şubesini kullanarak size ait kredi kartı borcunu hesabınızda bulunan para ile ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı ile her hangi şubeye gidememe durumunda ve İnternet erişiminin olmadığ yerlerde Telefon Bankacılığı olan 444 00 00 veya  0850 220 00 00 ile Müşteri Temsilcisi aracılığıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ziraat Bankası ATM’leri küçük çaplı banka olma fonksiyonlarından dolayı size en yakın Ziraat Bankası ATM’lerinden ödeme yapabilirsiniz. Size en yakın Ziraat Bankası ATM sini bulmak istiyorsanız Burayı Tıklayınız.
  • Ziraat Bankası’nda bulunan hesabınızdan Otomatik Ödeme Talimatı vererek ödemek istediğiniz kredi kartının her hangi bir faturası aklınızı kurcalamadan, aklınız da kredi kartı ekstresi faturalarıyla ilgili her hangi birşey kafanıza takılmadan işlemlerinize devam edebilirsiniz.
  • Ziraat Bankası Kredi Kartı ödeme şekillerinden diğer bir yöntem ise yapacağınız EFT ile mevcut kredi kartınızın borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir