Ziraat Kredi Kartı Başvurusu


  Ziraat Bankası Kredi Kartı

Ziraat Kredi Kartı  Başvurusu.

     Kredi Kartı artık hayatımızın vazgeçilmez bir alış-veriş aracı haline gelmiştir. Gün içinde alış-verişlerde onu kullanmaya o kadar alışmışız ki kimi zaman nakit parayı unutur direk kredi kartını kullanır olduk. Özellikle İnternet sitelerinden yaptığımız alış verişlerde, tek seferde alamadığımız ürünleri için taksit imkanlarından faydalandığımızdan, yapılan alış-verişlerde ekstra indirim hediye kazandığımızdandan dolayı artık kredi kartı bizi cezbeden ve artık vazgeçemediğimiz bir alış-veriş aracı haline gelmiştir.

     Ama çevremizde o kadar çok kredi kartı veren banka varki siz hangisini tercih edeceksiniz. Biz sizin için promosyonu bol, taksit sayısı yüksek, üye iş yeri fazla olmasından dolayı ve buna benzer bir çok kampanyası bulunmasından dolayı Türkiye’nin en büyük bankalarından olan Ziraat Bankası’nın kredi kartlarına başvuru yollarını anlatmaya çalışacağız.

Bu yazımızda Ziraat Bankası Kredi Kartlarıyla aklınıza gelen herşeyin bir cevabını içermektedir.

  1. Ziraat Bankası Kredi Kartına nasıl başvurabilirim?

  • Ziraat Bankası kredi kartına başvuru yöntemi ve en çok bilinen size en yakın Ziraat Bankası şubesine kimlik kartınız ve size ait olan gelir belge veya belgeriniz gösteren kağıtlar ile şubeden direk başvuru yapabilirsiniz. Size en yakın Ziraat Bankasını bulmak istiyorsanız burayı tıklayınız.

Eğer Ziraat Bankası şubesine gitmeden başvuru yapmak isterseniz aşağıdaki yolları deneye bilirsiniz.

  • Ziraat Bankasına ait olan ATM para çekme makinalarından başvuru yapabilirsiniz.
    Size en yakın Ziraat Bankası ATM para çekme makinasını bulmak isitiyorsanız burayı tıklayınız
  • Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı ile başvuru yapmak isteyen müşteriler ise 444 00 00 numarayı arayarak başvurularını gerçekleştirebilirler.
  • En son başvuru yöntemi ise “4747 SMS Şube” olarak adlandırılan başvuru yapma şeklidir. Bu başvuru şeklinde Ziraat Bankasının sunduğu kredi kartına ön başvuru yapmuş oluyorsunuz. Bu başvuru sonucu başvuru yapan kişiye SMS yoluyla bildirilecektir. Başvuru yapmak için ” KART TCKN LİMİT GELİR ” yazarak 4747 SMS yoluyla göndermelisiniz.

Başvuruların en iyisi şubeden yapılan başvurulardır. Çünkü İnternet/Onlina Şubeden, Telefon Bankacılığı’ndan veya ATM üzerinden kredi kartı başvurularını yapmış kişiler verdikleri bilgiler dahilinde Kredi Kartı ön başvuruları onaylandığında kendilerine SMS ile onay mesajı gelecektir. Başvurularının onaylandığını mesajı yoluyla alan müşteriler en yakın Ziraat Bankası şubesine kimlik kartı ve kredi kartına başvuran müşteriye ait olan gelir belge veya belgerini gösteren kağıtlar ile şubeye gidecekler ve başvuruyu tamamlamaları gerekmektedir.

İnternet/Onlina Şubeden veya Telefon Bankacılığı’ndan asıl kredi kartı başvusu yapan müşterilerden, gerekli güvenlik araştırmalarından istenilen seviyede geçen ve Ziraat Bankası Kredi Kartı verme kriterleri çerçevesinde Kredi Kartı alması onaylanan müşterilerin Kredi Kartı en yakın şubeye gönderilecektir ve istemiş olduğunuz kredi kartınızı belgelerinizle ile birlikte Ziraat Bankası Şubesinden ala bilirsiniz.

  1. Kredi kartı başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim?

     Kredi kartı başvurusu yaptınız. Peki yapılan başvurunun olum veya olumsuz olduğundan nasıl haberdar olacaksınız yani sonucunu nsıl öğreneceksiniz.  Bunun da yine kolay yolu var. Kredi kartını en yakın başvurunuzun sonucunu her hangi bir Ziraat Bankası şubesinden veya Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı olan 444 00 00 Müşteri İletişim Merkezinden  arayarak bil alabilir ve kartın durumunu öğrenilebilirsiniz. Fakat Ziraat Bankası Kredi Kartı şube dışı yapılan (İnternet/Onlina Şube, Teleefon Bankacılığı vs.) başvuruların sonucunu e-posta, mail ve SMS ile başvuran müşteriye iletilmektedir.

One Response

  1. Ahu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir