Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları


Yapı-Kredi-İhtiyaç-Kredisi-Şartları

Uygun  Faiz Oranı ve Uygun Komisyon Oranı ile Yapı Kredi Bankasın’dan İhtiyaç Kredisi Kullanmanızı bekliyor!!!

       Yapı Kredi Bankası Türkiye’nin köklü ve güvenilir bankalarından bir tanesidir.Yapı Kredi Bankası sürekli kendini geliştiren müşteri odaklı bir banka olmuştur. Müşterilerin acil nakit ihtiyacı duyduğu anda, kredi ihtiyacı veya finans desteği isteyen kurumlar Yapı Kredi Bankasının devamlı müşterileri olmuştur. Sürekli hedef kitlesini genişleten Yapı Kredi Bankası yine karşımıza bir kampanya ile çıkmaktadır. Bu kampanya ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi amaçlayan Yapı Kredi Bankası düşük faiz oranı ve uygun bir komisyon ücretiyle müşterilerinin yüzünün güldürmeyi amaçlamaktadır.

       Yapı Kredi Bankası uygun faiz oranı ve uygun bir komisyon ücretiyle %1,35’ten başlayan faiz oranlarıyla İhtiyaç Kredi almak için çok uygun bir dönem. Bu krediyle hem cebiniz hem yüzünüzün gülmemesi için bir sebep yoktur. Hayallerinizi ertelemeyin. İhtiyaç Kredisine başvurmak hemen  için alttaki “Hemen Başvur” Butonuna tıklayınız

Hemen_Basvur

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisine Başvurmak İçin Hemen Tıklayınız.

      Ayrıca başvuru işlemlerini web sitesinden yapmak istemiyorsanız ve bunu en yakın Yapı Kredi Bankasından yapmak isterseniz en yakın Yapı Kredi Bankasına gidebilirsiniz. Size en yakın Yapı Kredi Şubesine gitmek için burayı tıklayınız.

En yakın Yapı Kredi Bankasına Gitmek İçin Tıklayınız.

İhtiyaç Kredisinin Aylık Maliyet Tablosuna Beraber Bakalım.

Aylık_Maliyet

 

Yukarıdaki tabloda toplam kredi tutarı hesaplanırken aşağıdaki resimde paylaşacağımız bilgiler göz önünde bulunulmuştur.

İhtiyaç YapıKRedi Sart

Lütfen daha detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam ediniz.

Peki Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisine Başvuruyor iken Gerekli Belgeler Nelerdir.

Başvuru İçin Gerekli Evraklar.

 1. Türkiye Cumhuriyeti Huviyet kartı fotokopisi
 2. Gelir durumunuzu gösteren bir belge
  • Bu belge son 2 aya ait çalıştığınız kurumdan alacağınız maaş gösterir belgeniz ve firmanızın veya kurumunuzun resmi veya özel yazışmalarında kullanmayı tercih ettiği firmanın amblem / logosunu ve iletişim bilgilerini taşıyan kağıda aldığınız maaş bilginizin onaylı sureti.
  • Serbest Meslek sahibi kişiler için son vergi levhasının fotokopisi
  • Emekli müşteriler için hali hazırda aldıkları maaşlarının fotokopisi
  • Her hangi bir yerde olan gelirinizin fotokopisi kira vs. gibi ve ayrıca varsa gayrimenkul tapusunun fotokopisi.
  • Elektrik, Su, Doğal gaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmetin hesap kesim tarihinden  önceki 3 ay içinde düzenlemiş bir fatura ve 3 ay içinde alınmış bir İkametgah Belgesi.
  • Adres paylaşım bilgisinde adresi güncel olan müşterilerin bunları getirmesine gerek yoktur.

Başvuru Sürecini Nasıl Başlatabilirim. İhtiyaç Kredisi Almak için Başvuru Yolları Nelerdir?

Bireysel Krediler için başvuru yapılacak yollar;

 • Internet aracılığıyla başvuru yapmak için lütfen burayı Tıklayınız… İhtiyaç Kredisine Şimdi ile Başvuru İçin Tıklayınız…
 • SMS ile Başvuru yapmak için başvuru şeklimiz şöyle olacaktır. “Kredi Türü ” bir tane boşluk “TC Kimlik Numaranız” bir tane boşluk “Aylık Net Geliriniz” yazıp 4411 ‘e kısa mesaj (SMS) olarak gönderiyoruz. Bunu örnek vererek açıklayacak olursak.
  • Örnek Gönderme = Bireysel İhtiyaç Kredisi 12345678901 1500
 • Internet üzerinden kredi başvurusu yapmak istemezseni tabiki en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine gitmeyi düşünebilirsiniz. En yakın Yapı Kredi Bankası şubesine gitmek için Tıklayınız.
 • Aynı zaman da yukarıdaki başvuru adımlardan hiçbirini beğenmezseniz tabi Yapı Kredi telefon bankacılığından iletişime geçebilirsiniz. Yapı Kredi İletişim Bilgisi İçin 444 0 444 numaralı telefon arana bilir.
 • Tabi Yapı Kredi Bankasında hizmette sınır yok. Aynı zaman da size en yakın ATM’den İhtiyaç Kredisi Başvuru yapabilirsiniz. Size en yakın ATM şubesini öğrenmek için lütfen burayı Tıklayınız.

Eğer İhtiyaç Kredisi Hakkında başka bilmek istediğiniz ve Daha Detaylı Bilgiler için;

Yapı Kredi Bankası Bireysel Krediler için her hangi sorun durumunda veya her hangi durumla ilgili sorulması gereken bir durumda 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığıyla iletişime geçilebilir ayrıca müşteri temsilcileri ile görüşülebilir.

Bu yazının en güncel halini okumak için lütfen Tıklayınız…

 

One Response

 1. Sr. Sylvester

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir