Garanti Bankası Bonus Business Ticari Kredi Kartı Başvurusu


Bonus Business, Garanti Bankası Bonus Business Ticari Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Bonus Business Ticari Kredi Kartı  Nedir

Bu yazımızda Garanti Bankasının kredi kartlarından olan Bonus Business kredi kartını anlatacağız. Bonus Business card, bonus Business nedir, Bonus Business card kampanyaları, Bonus Business card üye iş yerleri, Bonus Business card puan harcama, Garanti Bankası Bonus Business Ticari Kredi Kartı, Garanti Bankası Bonus Business Ticari Kredi Kartı kampanya, Garanti Bankası Bonus Business Ticari Kredi Kartı taksitli alış veriş nasıl olur, Garanti Bankası Bonus Business Ticari Kredi Kartı puan kullanma nasıl olur gibi sorularınıza cevap vereceğiz.

Bonus kart deyince akla gelen kredi kartı şüphesiz tartışılmaz bir şekilde Garanti Bankasına ait olan kredi kartıdır. Bu kart, kredi kartı ile harcama yapan bir çok kişinin tercih ettiği kredi kart türüdür. Bizde bu yazımızda en çok tercih edilen ticari kredi kartı olan Bonus Business Ticari Kredi Kartı hakkında bilgi verelim dedik.

Bonus business şirketlere, kurumlara, iş yerlerine özel kampanya ve ek fırsatlarla dikkatleri üzerine çeken bir kredi kartıdır. Bu sayede de Türkiye’nin en çok kullanılan ticari kredi kartı ünvanını elinde bulundurmaktadır. Garanti Bankası Bonus Business Ticari Kredi Kartı ile Türkiye’de bulunan 240.000’i aşkın Bonus üye iş yerlerinde yaptığınız alış verişleri kara dönüştürme fırsatı yakalıyorsunuz. Yaptığınız alış verişlere kolayca taksit yaptırabilirsiniz ayrıca bonus üye iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerden bonus kazanırsınız ve bu harcamalardan kazandığınız bonusları kolayca harcama imkanı bulabilirsiniz ve bedava alış veriş imkanı yakalamış olacaksınız.

Bonus Business Kredi Kartı Kampanya Detayları

Bonus Business Kredi Kartı Kampanya Detayları

Bonus Business Ticari Kredi Kartın en büyük özelliği taksit imkanı  bulamadığınız ürünlerde taksitli alış veriş yapma imkanıdır. Özellikle son zamanlarda taksit imkanı kaldırılan cep telefonlarından taksitli alış veriş imkanı Bonus Business Ticari Kredi Kartı ile mümkündür. Cep telefonu, akaryakıt ve gıda sektörlerinden yapacağınız ürünlerde taksit imkanı bulacaksınız.

 • Kredi kartı ekstrenizin minumum ödeme tutarı ektrenizin yüde 5 ‘i kadardır.
 • Bonus Business Ticari Kredi Kartı ile kredi kartınızın ödemek zorunda olduğunuz minimum ödeme tutarından daha az para ödeseniz bile kredi kartınız nakit kredi çekimine kapanmayacaktır. Bonus Business Ticari Kredi Kartınızdan nakit çekmeye devam edebilirsiniz.
 • Bonus Business Ticari Kredi Kartı ile yapacağınız alış verişleri şirketiniz adına faturalandırabilirsiniz.
 • Bonus Business Ticari Kredi Kartında işleyen hiç bir faiz tutarı üzerinden %15 KKDF alınmaz.
 • Bonus Business Ticari Kredi Kartı ile kazandığınız kredi kartının bonuslarını aşağıdaki noktardan kolaylıkla istedğiniz zaman bedava harcaya bilrsiniz.
  • Bonus Card Program Ortakları
  • Garanti Alışveriş,
  • Garanti Uçuş Hattı
 • Bonus Business Kredi Kartı ile OGD ödemeleriniz, Turkcelle Cep Telefonu faturası ödemeleriniz ve buna benzer fatura ödemelerinide vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarından ek masraf ücreti alınmayacaktır.
 • Bonus Business Kredi Kartının en güzel özeliklerinden bir tanesi de manyetik kart olma özelliğidir. Bu özellik sizi bozuk oara derdinden kurtarıyor. Bonus Business Kredi Kartı ile yaptıpınız 50 TL ve daha az tutarlı alış verişlerde kartınızının Trink okuyucu özelliğiyle kartınızı sadece manyetik alana gösterip imza, şifre derdi olmadan alış verişisinizi tamamlaya bilrsiniz. Garanti Bankası Bonus Business Kredi Kartı bu özelliğe “dokun ve genç” özelliği diyorlar.
 • Bonus Business Kredi Kart ile diğer bankalardaki toplam kredi kartı limiti nedeniyle Garanti Bankasından bireysel kredi kartı verilemeyen müşterilere ticari kart verilebilir.

Bonus Business, Garanti Bankası Bonus Business Ticari Kredi Kartı Başvurusu

Bonus Business Ticari Kredi Kartı Başvurma İşlemi

Garanti Bankası Bonus Business Kredi Kartına başvurmak için belli bir kurum, iş yeri özelliğine sahip olmanız gerekmektedir. İstenilen belgeler için Garanti bankasıyla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca kredi kartına başvurmak için size en yakın Garanti Bankası şubelerine gidebilirsiniz. İstenen belgeleri öğrenmek için aynı zamanda 444 0 333 numaralı telefon bankacalığını araya bilrsiniz.

Bonus Business Ticari Kredi Kartı Yurt Dışı Harcamaları

Garanti Bankası Bonus Business Kredi Kartı ile yapacağınız yurt dışı harcamalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca yapılacak işlemlerden bir taneside kredi kartınızı yurt dışı harcamlarınıza açtırmak olacaktır. Bunun için Garanti Bankası Telefon Bankacılığı 444 0 333 numaralı telefonu araya bilirsiniz. Yurt dışında yapacağınız Bonus Business Kredi Kartı harcamlarınız USD yani Merkez Bankası Dolar kuru üzerinden ekstrenize yansıtılacaktır.

Bonus Business Ticari Kredi Kartındaki Puanı Kullanma

Evet kartınızla yaptığınız alış verişlerin meyvesini toplamaya. Kredi kartınızla, bonus üye iş yerlerinden harcama yaptınız ve bunun karşılığında size bonus puanlar verildi. Peki bunu nasıl kullanacaksınız. Bunun için yapılması gereken işlem yine işlem çok basit.  Kartınızın tipine göre biriken puanlarınızı değerlendirebilirsiniz Bonus Business Card bonus üye iş yerlerinde puanlarınızı harcaya bilirsiniz.

 

Kaynak

Daha fazla detaylı bilgiyi

 • http://www.garanti.com.tr/tr/kampanya/2016/mayis/bonus-business.page
 • Garanti Bankası 444 0 333 numaralı telefon bankacılığından ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir