Bonus Flas. Garanti Bankası Bonus Flaş Nedir?


bonusflash, bonus flash, bonus flaş, garanti bonus flaş, garanti bankası bonus flash, garanti bankası, bonus card, bonus kart

Garanti Bankası BONUS FLAŞ

Bonus Flas. Garanti Bankası  BonusFlaş Nedir? Ne  İşe Yarar? Nasıl ve Nerden İndirebilirim? BonusFlaş Hakkında Herşey… Bu yazımızda

Garanti Bankasının Bonus Kart için uygulama koymuş  olduğu Bonusflash akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir akıllı telefon uygulamasıdır.
Kart bilgileriniz, kampanyalarınız, ödemeleriniz ilk defa tek bir uygulama ile birleştirerek hem size tek noktadan her şeyi kontrol imkanı sunuyor hemde onlarca şifreyi ezberiniz de tutma gibi bir sıkıntıdan kurtulmuş oluyorsunuz.

BonusFlaş, size tanımlı olan kredi kartı ile yaptığınız her şeyi yapmanız mümkündür. Kartınıza ait ekstre borcu, ekstre bilgileri, harcama tutarınızı, borç ödeme geçmişini gibi aklınıza gelen her şeyi buradan yapabilirsiniz.

BonusFlaş Nasıl ve Nereden İndirebilirim?

BonusFlaş yaygın olarak akıllı telefon uygulaması olarak Apple yani IOS ve Google Play Store ile Android kullanıcılarının hizmetinde. Şimdilik sadece Apple ve Android kullanıcıları bu uygulamayı kullanabilir.
Apple BonusFlaş uygulamasını indirmek için aşağıdaki internet adresinden indirmeniz gerekmektedir. Ayrıca uygulamaları indirirken her hangi bir ücret talep edilmemektedir.

 • https://itunes.apple.com/us/app/bonusflas/id994503642

Android BonusFlaş uygulamasını indirmek için aşağıdaki internet adresinden indirmeniz gerekmektedir.

 • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garanti.bonusapp

Lütfen Dikkat yukarıdaki verilen siteler dışında (play.google.com ve itune.apple.com) sitelerden indirdiğiniz uygulamalar riskli olabilir.

BonusFlaş’a Nasıl Giriş Yapabilirim ve Nasıl Kullanabilirim?

BonusFlaş ‘ı kendisini kullanmak kolay olduğu gibi giriş yapması da kolay. Gerçek müşteri dostu kullanması kolay bir yazılım. BonusFlaş a giriş yapmak için öncelikle yapmanız gereken TC kimlik numaranızı girmek ve daha sonra kart şifrenizi girerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

BonusFlaş’a Giriş Yaptıktan Sonra Neler Yapabilirim?

BonusFlaş a giriş yaptıktan sonra kartınız ile yapacağınız her şeyi burada yapabilirsiniz. Hatta fazlası desek yanlış olmaz.

Tüm Kampanyaları görebilirsiniz ve kampanyalar size bir tıklama kadar yakın.

Alış veriş tiplerine göre sıralanmış kampanyalara tek bir tıklama ile katılabilirsiniz. SMS derdiyle sıkıntısıyla uğraşmazsınız. Ayrıca kartın son beş hanesi, yedi hanesi gibi bilgiler girmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca uygulama sayesinde kampanya arama yapa bilirsiniz. Aradığınız kampanyaya tek tuşla katıla bilir ve istediğiniz kampanyayı favorinize ekleyebilirsiniz.

BonusFlash sadece bir kampanya aracı değil daha ötesi. Nasıl mı?

BonusFlaş uygulaması ile birlikte sahibi olduğunuz kartlarla ilgili bilmek istediğiniz her şey burada. Size akıllı telefonunuz kadar yakın. Bonus Flaş ile Kredi kart, banka kartı vs ekstrelernizi görebilir, güncel işlemlerinizi ve açık provizyonlarınızı görebilir, gelecek dönem hangi işlemleriniz var onlara bakabilir, kart limit değişikliği isteğinde bulunabilir ve seçtiğiniz kartın kredi borcunu ödeyebilirsiniz. İsterseniz bu uygulama ile kredi kartınızın ekstresini bir ay atlatabilir veya yaptığınız işlemi taksitlendirebilirsiniz. Limit artırma işlemi bankanın kararından sonra gerçekleşecek bir durum olduğu unutulmamalıdır.

Katıldığınız bir kampanyayı takip edebilirsiniz.

Daha önceden bir kampanyaya katılıyor ve kampanya ile ilgili ne yaptığınızı çok sorgulamıyordunuz. Sorgulansa bile çok imkanınız olmuyordu. Şimdi BonusFlaş ile hangi kampanyaya katıldınız, ne kadar ödülünüz mevcut, kampanya kapsamında kaçıncı alışverişinizi yaptınız gibi bilgilere erişebilirsiniz.

BonusFlash ile yapılan ödemelere yeni bir boyut kazandırın?

BonusFlash ile ödeme işlemleriniz daha kolay ve sizi daha çok mutlu edecek. Tek bir tuşla ister ekstrenizi bir 1 ay atlatın veya seçtiğiniz bir alış verişi taksitlendirin. Taksitlendirme altın alış verişleri için en fazla 4 ay kadar olduğu unutulmamalıdır. Ayrıca genel olarak taksitli satışı yasak olan şeyler (telekominikasyon gibi ) için taksit uygulanamaz.

 • BonusFlaş Uygulaması ile Kampanyaları Kaçırmazsınız?
  BunusFlash uygulamasını indirdikten sonra müşteriye özel ayrıcalıklı kampanya teklifleri, Popüler Kampanyalar size bildirim olarak gelecek. Bu bildirimler sayesinde hiç bir zaman kampanyaları kaçırmayacaksınız.
 • BonusFlash Alış-verişinize yeni bir güvenlik boyutu katıyor?
  Bu Uygulama ile alış veriş yapıyorken GarantiPay ikonu gördüğünüz takdirde bu ikona tıklıyorsunuz her hangi bir kredi kartı bilgisi ve kendinize ait bilgi girmeden direk uygulamaya yönlendirilir buradan ödemenizi gerçekleştirirsiniz.
 • Kartlarınıza ait özellikler belirleyin.
  BonusFlash ile tanımlanan kredi kartının şifresini anında değiştirebilrisiniz. İhtiyaçlarınıza göre ödeme haftanızı arzu ettiğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca e-ekstre isteyerek elektronik ortamdaki ekstreniz ile doğaya katkıda bulunmuş olacaksınız.
  Bu uyglamanın en güncel hali için aşağıdaki siteleri ziyaret edebilirsiniz;
 • http://www.bonusflas.com.tr/
 • https://www.bonus.com.tr/bonus-flas

19 Comments

 1. burcu
  • yazar
 2. Kübra
  • yazar
 3. ayda
  • yazar
 4. MEHMET
  • yazar
  • yazar
 5. mehmet
  • yazar
 6. MEHMET
 7. şaban
  • yazar
 8. Sedat
 9. Ali Gür

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir