50 Bin TL Para Lazım. 50 Bin TL Kefilsiz Kredi Veren Bankalar


kefilsiz-kredi-almak-icin-findeks-puani-ne-kadar-onemlidir

50 Bin TL Para Lazım. 50 Bin TL Kefilsiz Kredi Veren Bankalar : Kefilsiz kredi kelimesi aslında kredi çekmek isteyenleri baya cezbeden bir durum. Ama şu unutulmamalıdır ki kefil kredi veren finans kurumları için gerçekten çok önemli çünkü krediyi geri alabilmeleri için bir dayanak  olarak görebilmektedirler.

Kredi reklamlarında olsun, diğer reklam türlerinde olsun sürekli duyuyorsunuzdur 3 bin tl kefilsiz kredi,  5 bin tl kefilsiz kredi,  30 bin tl kefilsiz kredi ve 50000 bin tl kefilsiz kredi diye duyuyoruz.  Şunu unutmayalım ki bir finans kurumu size havadan para vermez. Ayrıca verdiği parayı geri almayı planlar. 50000 nin tl krediyi aslında en çok KOSGEB kredisinde duyduk. KOSGEB kredisini almak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

50 000 TL krediyi çekmeden önce 50 bin tl kefilsiz kredi nasıl alınacak ve 50 bin tl kefilsiz krediyi nasıl ödeyeceğim sorusunu kendinize sormanız gerek. Çünkü bunlar için gelir durumunuz çok önemlidir.  50 bin tl kredi çeksem ne kadar öderim sorusunun cevabı için kendi kendinize kredi hesaplaması yapmanız gerekmektedir. Ayrıca kefilsiz kredi için findeks kredi notu çok önemlidir. Diğer bir banka kara listede bu iş için gene çok önem arz etmektedir.

50 Bin TL Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, bankaların sunmuş olduğu kredi ürünlerinden yararlanabilirsiniz. 50.000 TL kefilsiz kredi veren bankalar ile bu miktara kadar olan ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

İlk olarak, kredilerden yararlanırken, gelirinize oranlı kredi miktarını kullanabilirsiniz. Bankaya, gelirinizi beyan ettiğiniz taktirde, bankanın size verebileceği maksimum tutar hesaplanmaktadır. Sizde bu tutara göre istediğiniz miktarda kredi kullanabilirsiniz. Fakat bu miktar 50. 000 TL ise bu tutara kadar özel bir şekilde kredi vermekte olan bankalar ile görüşmeniz gerekmektedir.

Yalnızca 2 özel banka 50 bin TL’ ye kadar kefilsiz kredi vermektedir. Bu bankalar ise Odeobank ve Vakıfbank’tır. Fakat bu miktarda kredi kullanabilmeniz için yeterli miktarda gelirinizin olması gerekmektedir.

50 Bin TL Kredi Nasıl Alınır?

Bankalara, bu miktarda kredi başvurusunda bulunduğunuz takdirde, ilk başvuru anında geliriniz uygun görülürse kefil istenmemektedir. Bu noktada banka, gelir ve kredi notuna bakarak krediyi geri ödeme durumunuza bakmaktadır. Eğer geliriniz krediyi ödeyecek durumda ve kredi notunuz yeterli seviyede ise bankalardan kolay bir şekilde kefilsiz kredi kullanabilirsiniz.

Bankaların kredi ürünleri için başvuruda bulunurken, sizden ilk başta kefil istenmese bile gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra banka gerekli görürse kefil istemektedir. Bu durum bütün kredi ürünlerinde geçerli olmaktadır.

Kefilsiz Kredi Almak İçin Findeks Puanı Ne Kadar Önemlidir?

Kredi notu oldukça yüksek birinin, başvurmuş olduğu krediyi, kefile ihtiyaç olmadan parayı hesabında görmesi yarım günden bile kısa sürmektedir. Böyle müşteriler de yüksek ihtimalle kefil şartı aranmayacaktır.

Fakat kredi notu düşük olan bir kredi başvuru sahibi için durum aynı şekilde ilerlememektedir. Findeks notunun düşük olduğu söz konusunda, banka parasını güvence altına alabilmek adına teminat ya da kefalet isteyebilmektedir. Bu durumda kefilsiz kredi almak, düşük kredi notuna sahip olanlar için oldukça zordur.

24 Comments

 1. recai
  • Mrs anita
 2. Dr. Thomas Dickson
 3. Sema kapusozoglu
  • john
 4. john marez
 5. Barbara Fivush
 6. ERICFINANCEE@GMAIL.COM
 7. uman
 8. Dogan Murat
 9. Acil kredi için başvuruda bulunmak için burada mısın?
 10. Acil kredi için başvuruda bulunmak için burada mısın?
 11. Dogan Murat
 12. John Morgan
 13. OceanFinances12@gmail.com
 14. marek
 15. pluto lorenzo
 16. Tessy Mongala
 17. ahmet
 18. Pluto Kredi
 19. Maria Vargas
 20. Alexander Wilson
 21. omega

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir