TEB Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama


TEB İhtyaç Kredis hesapla

         Her zaman müşteri odaklı çalışan Türk Ekonomi Bankası diğer bilinen adıyla TEB yine müşterilerine çok avantajlı krediler sunuyor. Bütün nakit ihtiyacımızda ve kurumların finans desteğinde TEB yanımızda oluyor. Gerekli belgelerle TEB şubelerine uğrayan müşteriler ve TEB müşterisi olmak isteyen yeni müşteri adayları TEB Bankası İhtiyaç Kredisini kullanabilirler. Çekmek istedikleri krediyi 24 saat içinde onaylanması dahilinde kullanabilirler. Ayrıca TEB Bankasından çektiğiniz İhtiyaç Kredisiyle birlikte TEB Bankasının sunduğu ayrıcalıklı ve avantajlı dünyasına da girmiş olacaksınız. TEB İhtiyaç Kredisini kullananları sevindirecek diğer bir haber de çekmiş olduğunuz kredinin faiz oranın piyasadaki faiz değişikliklerinden etkilenmemesi ve kredi ödeme dönemi boyunca kredinizin faiz oranının sabit kalmasıdır. Aynı zamanda TEB İhtiyaç Kredinizi 36 aya gibi uzun döneme yayarak ödeyebilirsiniz, size sunduğu avantajlı TEB bankacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz ve taksitleri öderken zorlanmazsınız.

         TEB bankasının sunduğu kredi hesaplama metoduyla da İhtiyaç Kredisini çekmeden önce hesaplama yapabilir aylık ödeme   başına düşen taksit miktarınız göre bilirsiniz. Bunu hemen hesaplamak için hemen burayı tıklayabilirsiniz.

Size örnek bir TEB Bankası İhtiyaç Kredisi hesaplama aracının resmini gösterelim. TEB bankasının kendi resmi sayfasına gidildikten sonra “İhtiyaç Kredisi” sayfına gidilir daha sonra aşağıdaki resim görülür.Daha sonra ister faiz oranını siz girersiniz isterseniz de faiz oranına karışmadan hesaplamayı gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki resim TEB Bankasının gerçek kredi hesaplama aracından alınmıştır.

teb ihityaç kredi hesaplama

İhtiyaç Kredisine ait ait açıklamaları bulmak için burayı tıklayınız… Bu yazının içerisinde CAYMA HAKKI, ERKEN ÖDEME, SİGORTA YAPTIRILMASI, GECİKME BİLDİRİM VE BİLGİLENDİRME ÜCRETLERİ, DEVLETE ÖDENEN VERGİ VE FONLAR, TAHSİLAT ŞEKLİ, TEMERRÜT DURUMU gibi konuların açıklaması kafanıza takılan sorular ve banka ile yapılan antlaşmada kafanıza takılan sorulara cevap bulacaksınız.

  • TEB İhtiyaç Kredisi Ürün Bilgilendirme Formu için tıklayın.

Banka ile müşteri arasında yapılan TEB İHTİYAÇ KREDİSİ SÖZLEŞMESİ formuna ulaşmak için burayı tıklaya bilirsiniz.

 TEB İhtiyaç Kredisine yapılacak başvuru için gerekli Belgeler Nelerdir bunları aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

  1. Krediye başvuran kişinin Nüfus cüzdanı, ehliyet fotokopisi veya pasaport belgesi.
  2. Hali hazırda çalışmakta olduğu kurumunun kaşeli mühürlü onaylı  Gelir Belgesi / Maaş Bordrosu gerekmektedir. Bu kurumlarda ücretli olarak çalışan kişi kurumunda aldığı antetli kağıdı mühürletmek ve onaylatması gerekmektedir.
  3. Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, Vergi Levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi bankaya ibrazı gerekmektedir.
  4. Ayrıca TEB Banka İhtiyaç Kredisi için başvuran kişiden ihtiyaç duyduğu takdirde Kefil ve ek gelir/gider belgesi isteyebilir. Ayrıca kefil olarak gösterilen kişiden de aynı belgeler istenebilir.
  5. TEB Bankasının müşterilerine sunduğu İhtiyaç Kredileri hakkında detaylı  bilgiyi 444 0 666 TEB Telefon Şubesiyle irtibata geçip öğrene bilirler ve ayrıca en yakın TEB Şubesini ziyaret edebilirsiniz.

İhityaç Kredisi ile ilgili bütün adımları okuduktan sonra TEB Bankasının sunduğu İhtiyaç Kredisine başvurmak için lütfen aşağıda bulunan butonu tıklayınız veya burayı tıklayınız.

TEB Başvuru İhtiyaç Kredisi

Eğer daha önce başvurduğunuz bir kredinin durumunu merak ediyorsanız burayı tıklayınız veya aşağıda bulunan “Başvurum Nerede” butonunu tıklayınız.

TEB başvuru Nerede

Ayrıca bankanın sunduğu faiz oranlarına erişmek için burayı tıklayınız ve gelen sayfada “Faiz ve Ücretler” butonunu tıklayınız.

One Response

  1. Posta

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir