Garanti Bankası Bonus Kredi Kartım Kaç Günde Elime Ulaşır?


Kredi kartı bireylerin alışverişlerinde çok büyük kolaylıklar sağlayan en önemli ödeme araçlarından biridir. Ülkemizde kredi kartı kullananların sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. En çok tercih edilen kredi kartlarından biri de Garanti Bonus kredi kartıdır. Sizlere Garanti Bonus’a başvuruda bulunduğunuz zaman ne kadar sürede tarafınıza ulaşır? sorusunu yanıtlamaya çalışacağız. İşte, detaylar;

Garanti Bonus özellikleri

Bankalar değişik özellikleri olan kredi kartları geliştirerek, bünyelerine yeni müşteriler çekmek ve müşterilerine daha çok avantaj sağlamak için bir yarış halindedirler. Ülkemizin en güçlü özel bankalarından olan Garanti Bankası da Bonus kart ile birbirinden farklı kampanyalar yaparak kart kullanıcılarını memnun etmeye çalışmaktadır. Bonus kredi kartı, yalnızca yurtiçinde değil yurtdışında da oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Şimdi, Türkiye’nin en fazla kullanılan kredi kartlarından olan Garanti Bonus kartın ne gibi özellikleri olduğu ile ilgili bilgiler verelim;

– 250 bini aşkın Bonus Kart Program Ortağı olan işyerinden gerçekleştirilen harcamalarda banka müşterilerine Bonus puan kazandırmaktadır.

– Harcamalar karşılığında kazanılan Bonus puanlarla bu üye işyerlerinden ücretsiz harcama yapma imkanı sunmaktadır.

– Bonus kart ile üye işyerleri haricinde pek çok yerde de taksitli alışveriş imkanı sağlamaktadır.

– Müşterilerine acil nakit ihtiyacı durumunda çok özel şartlarla taksitli ya da taksitsiz nakit avans olanağı sunmaktadır.

Bonus kart, başvurudan sonra kaç günde gelmektedir?

Garanti Bonus kart başvurusu yapmak için bankanın istediğiniz herhangi bir şubesine gidebilir, Online bankacılık sistemine girebilir, Alo Garanti (444 0 333) telefon bankacılığını arayabilir veya Garanti Bankasının resmi internet sitesine girebilirsiniz.

Her bankada olduğu gibi, Garanti Bankası da Bonus kart başvurularında belirli bir bekleme süresini geçirmektedir. Daha evvelden bu bankada hesabınız yoksa veya kredi kartı da dahil herhangi bir ilişkisi bulunmuyorsa, bankanın yaptığı araştırma sürecini takiben sonuç olumlu ise yaklaşık 15 gün içerisinde kredi kartınız hazır hale gelmektedir.

Şayet başvuru sahibi Garanti müşterisi ise teslimat süresi 1 hafta gibi olabilmektedir. Kredi kartı hazır duruma geldikten sonra banka kredi kartının teslim alınması için sizi şubeye davet etmektedir. Başvuru sahibi T.C. Kimlik belgesi ile birlikte şubeden kredi kartını hemen teslim alabilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir