Deniz Bank Gelir Belgesiz Kefilsiz Evraksız Web’te İhtiyaç Kredisi Fırsatı


Deniz Bank kefilsiz belgesiz evraksız kredi

Şimdi Deniz’de masraf yok, kefil yok! Tüm ihtiyaçlarınız için en uygun faiz oranlarıyla 55.000 TL’ye kadar 36 aya varan taksitlerle kredi başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Deniz Bank Gelir Belgesiz Kefilsiz Evraksız Web’te İhtiyaç Kredisi Fırsatı : Yaz ayı bitti  sonbahar geldi. Sonbahar demek yeni masraflar demek, yeni gider demek. Acil nakit ihtiyacı gerektiren durumda kefille, belgeyle, formalite ile uğraşmak istemiyorsunuz. Acil nakit gerektiren durumda size en kısa sürede krediyi verecek banka lazım. İstekler sadece kefille de bitmiyor. İhtiyaç kredisini çekmek istediğinizde kefilliğin yanında evrak, gelir belgesi, fatura gibi daha bir çok belge isteniyor. Bu adımların hepsini pas geçip direk krediye ulaşmak DenizBank ile mümkün durumda.

36 aya varan vadelerle masrafsız, kefilsiz Web’te kredi DenizBank’tan kaçırılmayacak durumda.

Her zaman Her yerde, Her Derde Deva Cebimde Kredi’yle hayat Deniz’de güzel…

Kredi kullanma yaşına erişmiş, kredi notunda her hangi bir sıkıntısı olmayan, hayallerini gerçekleştirmek isteyen müşteriler için kaçırılmayacak  bir fırsat.Bu krediyi çekmek istediğiniz her hangi bir sosyal güvencenizin olması krediyi kullanmada size çok fazla kolaylık sağlayacaktır.

Deniz Bank Web’te Kredi’nin Özellikleri:

  • Kefil yok!
  • Masraf Yok!
  • Evrakla, belgeyle, bürokrasi ile formaliteyle uğraşmak yok!

Kredi kampanyası maliyet-gider tablosu.

Çekmek istediğiniz kredinin aylara göre faiz oranları vergi eklentilerini 10000 tl örnek üzerinde görebilirsiniz.

Deniz Bank kefilsiz belgesiz evraksız kredi

Bu ödeme tablosu için gösterilen resim 10000 TL taban alınarak hazırlanmıştır. Kredi üst limiti 55000 Tl olarak belirlenmiştir. Ayrıca çekilmek istenen kredi için maksimum süre 36 ay vade ile sınırlandırılımıştır. Kredi kullanırken alınan kredi tahsis ücreti kredinin binde 5 oranındadır ve bu bir defaya mahsus kredi alırken tahsil edilir.

Tabloda belrtilen Aylık/Yıllık maliyet oranı sütununa tüm masraflar, vergiler dahil edilmiştir. Ayrıca bu sütuna kredi kartı için istenen hayat sigortası 35 yaş baz alınarak hesaplanıp nu sütuna eklenmştir.

Deniz Bankası, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme ve faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Deniz Bank’ın sunmuş olduğu bu krediye başvurmak için Deniz Bank’ın resmi sayfasından başvurmak için Burayı Tıklayınız.  

Deniz Bank sayfasına erişim sağladıktan sonra Telefon Numarınızı ve TC kimlik numarınızı yazarak başşvurusunuzu tamamlaya bilirsiniz.

web deniz kredi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir