VakıfBank’tan Çiftçiye Tam Destek Tarım Kredisi Kampanyası


VakıfBank Tarım Destek Kampanyası Kredisi Tarım destek fonu

VakıfBank’tan Çiftçiye Tam Destek

Türkiye’nin en büyük bankalarından olan VakıfBank yine çiftçiler için bir kampanya ile karşınızda. Güçlü, güvenilir bankacılığın merkezinde bulunanlardan VakıfBank Çiftçiye Tam Destek Kredisi ile karşınızda.

Çiftçi vatandaşın işi zor, şartları zor, şartları çok çetin geçmekte. Çiftçinin halinden çiftçi gibi düşünebilen bir banka anlayabilir  buda VakıfBank ile mümkündür. Bütün çiftçilerin 4 gözle beklediği Çiftçinin halinden anlayan kredi VakıfBank’tan geliyor ve  Çiftçiye Tam Destek Kredisi bütün çiftçilerin emrinde.

VakıfBank’ın sunduğu kampanyanın avantajları aşağıda sıralanmıştır:

VakıfBank’tan Çiftçiye Tam Destek Tarım Kredisi Kampanyası Hakkındaki yazımızı biraz daha açmak gerekirse:

 • Çiftçi çektiği krediyi Hasat Ödemeli Kredi olarak çeker. Nedir bu kredi diye soru aklınıza gelirse; çiftçi krediyi hemen alır ama ödeme zamanı ise üründen gelir elde etmeye başladığı zaman rahat rahat öder.
 • VakıfBank Tarıma Destek Kredisi Bitkisel üretim, Süt ve Besi Hayvancılığı gibi her türlü alanda tarımsal kredi için VakıfBank işletmelere uygun şartlarda kredi vermeye hazır. Aynı zamanda verilecek kredi üretici faaliyet çeşidine göre farklılık gösterir ve farklı değerlendirilir. VakıfBank bu kredi için her tarımsal faaliyette bulunun kuruma, işletmeye ayrı çözümler sunar.
 • Tarımsal Destek kredisi yem, gübre gibi her türlü tarımsal girdi alımına destek olduğu gibi hayvan alımına da destek olmaktadır. Hayvan alımına yönelik hızlı finansman – nakit desteği hemen VakıfBank tarafından karşılanır. Çiftçi her türlü tarımsal işletme ihtiyacı olacak maddeler belirlenir, işletmeye ihtiyacı olacak konularda ve yatırımlarına destek verilir.
 • Destek kredi paketinde uzun vadeli planlar da değerlindirilerek Çiftçiye destek sağlanır. Traktör, arazi ve tarımsal ekipman alımlarında uzun vadeli krediler ile ileriye yönelik üretim planlamasında çıtayı yükseltmek isteyen Çiftçilerin her konuda istekleri değerlendirilir.
 • TARSİM Sigortaları:
  • Çiftçi doğanın hangi süprizlerle karşısına çıkacağını kestirmesi, tahmin etmesi çok zor. Çiftçi için en önemli olan Bitkisel ürününü ile sahip olduğu Hayvan miktarını doğal şartlara ve salgın hastalık gibi gelebilecek bir çok tehlikeye karşı korumaktır. Bu tehlikilere karşı Çiftçiler TARSİM sigorta ihtiyaçlarını VakıfBank Şubelerinde hızlı bir şekilde halledebilirler. Size en yakın VakıfBank şubesini bulmak için Burayı Tıklayınız…

VakıfBank’tan Çiftçiye Özel Kartlar

VakıfBank kredinin yanında çiftçilerin işlerini kolaylaştıracak adımlardan geri durmuyor:

 • VakıfBank Tarım Kart ile  Çifçiler VakıfBank’la anlaşması olan olan bayilerde 6 aya varan hizmetleri faizsiz işlem yapma ve yılda bir kez borç ödeme imkanı sunan  kart VakıfBank TarımKart ile emrinizde.
 • Tarım Kredili Bankomat ile Çiftçinin her türlü ihtiyacına hızlı çözüm VakıfBank Tarım Kredili Bankomat’ta.
 • TMO Kart ile Toprak Mahsulleri Ofisi’ne buğday, arpa, mısır veya çeltik satan Çiftçilerimizin ürün bedelleri çok kısa sürede VakıfBank TMO Kart hesabına geçmektedir.

VAKIFBANK TÜM KREDİ, KART VE SİGORTA ÜRÜNLERİNİ AŞAĞIDAKİ RESİMDE GÖREBİLİRSİNİZ.

VakıfBank tarıma kredisi tarıma tam destek fon ve kredileri

 Yazının detayları için VakıfBank resmi sitesi www.vakifbank.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

One Response

 1. can durma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir