İş Bankası 50000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası


İş Bankası İhtiyaç Kredisi Güncel Kredi 2015 2016

50000 TL’ye kadar İhtiyaç Kredisi Yine İş Bankası’nda

İş Bankası 50000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası: İş Bankasında kampanyaların biri biter biri başlar… Sonbahar geldi ve yaz ayı bitti. Sonbahar gelmesi demek size yeni masrafların habercisi demek. Okul giderleri, evinizin masrafları, aracınızın masrafları ve buna benzer bir çok gider size sonbaharın merhaba demesi gibi merhaba dedi. Hem keyfinizin kaçmaması hemde ekonominizin bozulmaması için kullanacağınız kredi İş Bankasından. İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası emrinizde.

Para ihtiyacı belli belirsiz karşımıza çıkabilir. Ansızın çıkan olaylar, fırsatlar, durumlar,imkanlar vb. içinde Nakit İhtiyacı yine İş Bankasından.

Artan ihtiyaçlar sizi yıldırmasın. Hem ekonominizi yıkmadan, daha önemlisi zaman kaybetmeden İş Bankası İhtiyaç Kredisi ile keyfiniz sürsün.

Türkiye’nin en büyük bankalarından olan Türkiye İş Bankası yine cazip ödemeli, bol taksitli bir İhtiyaç Kredisi kampanyası ile emrinizde.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanya tarihi başlangıç 01 Eylül 2015 ve bitiş tarihi 02 Kasım 2015 olarak belirlenmiştir.

02 kasım 2015 tarihine kadar sürecek olan kampanyada iş Bankası müşteri olan veya olmak isteyen herkes bireysel ihtiyaç Çerçevesinde 50000 TL ye kadar olan İhtiyaç kredisini kullanabilecekler.

Peki İhtiyaç Kredisini nasıl başvuru yapacaksınız. Bunları madde madde yazalım.

  • İş Bankası Türkiye’nin en yaygın banka ağına sahip bir bankadır. İhtiyaç kredinizi İş Bankasının Türkiye geneli 1300 şubesinden bir tanesinden yapabilirsiniz. Size en yakın İş Bankası şubesi için Burayı Tıklayınız.
  • İş Bankası şubeye gitmeden başvuru yollarından bir tanesi olan SMS ile başvuruyuda artık sizlere sunuyor. İhtiyaç Kredisine SMS ile başvurmak için yapmanız gereken; NAKIT, TC KIMLIK NUMARASI, KREDI TUTARI, AYLIK GELIRINIZ aralarında birer boşluk olacak şekilde 4202’ye mesaj atılacak. Örneğin NAKIT 31633088106 12500 2000 şeklinde yazılacak 4202 ye SMS olarak gönderilecektir
  • İş Bankası Web Şube diğer ismiyle İnternet Bankacılığı aracılığıyla başvurunuzu yapabilirsiniz.  İş Bankası İnternet Bankacılığına yönlendirilmek için lütfen  Burayı Tıklayınız.
  • İş Bankası para çekme makinası ATM’lerinden İhtiyaç Kredisi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Ayrıca 0 850 724 0 724 Telefon numarasıyla iş Bankası Telefon Bankacılığı Şubesinden başvuru yapabilirsiniz.
  • İş Bankası  akıllı telefon uygulaması İşCepten de İhtiyaç Kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

ve yukarıda da belirttiğimiz gibi İş Bankası şubelerden de İhtiyaç Kredisi başvuru yapabilirsiniz.

Bu İhtiyaç Kredisine ait Faiz Maliyet Tablosunu İnceleye Bilirsiniz.

İş Bankası 50000 tl ihtiyaç kredi maliyet hesaplama tablosu. İhtiyaç kredisi

 Bu kampanyanın İş Bankası Sayfasına gitmek için Burayı Tıklayınız.

2 Comments

  1. mustafa
  2. Hale

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir