HalkBank Girişimci KOBİ Kredisi Başvuru için Gerekli Belgeler ve Evraklar


HalkBank KOBİ Başvuru İçin gerekli belgeler evraklar.

Öncelikle bu makalemizi okumadan önce  “HalkBank’dan Girişimcilere Destek Paketi, Girişimci Kredileri ile İlgili Makalemiz” adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bu adı geçen makalede HalkBank Kobi Girişimci Kredisi Hakkında Detaylı bilgi bulabilirsiniz. Okumak için Burayı Tıklayınız.

HalkBank Girşimci Kobi Kredisi Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

HalkBank Girişimci KOBİ Kredisi Başvuru için Gerekli Belgeler ve Evraklar : HalkBank Girişimci KOBİ Kredisinden faydalana bilmek için sahibi olduğunuz  firma veya kurum veya şirketin resmi olarak kuruluş işlemlerinin bitmiş ve tamamlanmış olması lazım. Kuruluş işlemleri tamamlanan ve biten şirket için aşağıda maddeler halinde verilen belge ve evraklarla başvuru işlemlerini yapabilirsiniz.

HalkBank Girişimci KOBİ Kredisi Başvuru için Gerekli Belgeler;

  • Öncelikle HalkBank Girişimci Kredisine Başvuru yaptığınızı gösterir form/belge.
  • Kredi çekilecek firmanın, kurumun, şirketin sahibi ve varsa ortaklarının Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Belgesi.
  • Kurulan şirketin, kurumun, firmanın Ticaret odasına kayıtlı olduğunu gösterir belgeler, Ticaret Sicil Gazetesi veya  Türkiye Esnaf  ve Saanatkar Sicil Gazetesi.
  • Kurulan şirkete, kuruma, firmaya ait Vergi Levhası.
  • Firma, kurum, Şirket adına temsilen yetkili kişilerin Noter Onaylı İmzalı Sirküleri.
  • Firma, kurum, Şirkete ait şirketin Gelir ve Varlık Durum Gösteren belge. Bunlar Tapuu, Taşıt Ruhsatı, Gayrimenkuller vb. olabilir.
  • Öğrenim Durum Belgesi; Girşimci Kredisine başvuran kişi veya kişilere ait Eğitim Öğretim Belgesi veya Eğitim Sertifikası.
  • Eğer kredi istediğinde bulunan kişinin varsa daha önce çalıştığı İş Yerlerini gösteren belgeler.

Bu krediye başvurmak istiyorsanız HalkBank resmi sayfası olan HalkBank Kobi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret etmek için Lütfen Burayı Tıklayınız.

Ayrıca HalkBank’ın Kobi Diyalog iletişim hattı olan 444 01 401 arayarak aklınıza takılan diğer sorulara cevap alabilirsiniz.

Bu yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

No Responses

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir