Garanti Cepte Avans Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?


Bir çok tüketici kredi kartını veya aylık gelirinin tamamını bitirdiği için ay sonunda problemler yaşayabiliyor. Özellikle acil nakit ihtiyaçlarında kredi kartları ne yazık ki yardımcı olmuyor. Ancak nakit avans sayesinde acil ihtiyaçlarınız için gerekli nakit paraya anında ulaşabilirsiniz. Bu makalemizde sizlere Garanti Avans Hesap başvurusu hakkında bilgiler derledik. İşte detaylar…

Avans Hesap İle Ay Sonunda Problem Yaşamayın

Bazen ay sonunda paranız bitebilir. Vaktinden önce tükenen para bir çok problemi beraberinde getirmektedir. Avans hesabı sayesinde Garanti Bankasında nakit para çekebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Garanti Cep uygulaması  üzerinden nakit hesap başvurusu yapmaktır.

Garanti Cep Avans Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Cep hesabınıza parolanızı girerek giriş yaptıktan sonra karşınıza bir menü çıkmaktadır. Buranın altındaki “+” işaretini tıklıyorsunuz. Karşınıza çıkan yeni ekranda kredi avans başvurusu yazan yere tıklayın. Yeni ekranda hemen başvurun seçeneğini işaretleyin. Artık talepte bulunduğunuz avans tutarını girebilirsiniz. Sizlerden istenilen gelir ve meslek bilgisini girdikten sonra varsa sizlerden istenilen bilgileri girip devam tuşlarına basarak ilerleyin. Karşınıza çıkan sayfada girdiğiniz bilgiler sizlere son olarak gösterilmektedir. Eğer herhangi bir hata olduğunu düşünmüyorsanız başvur butonuna basın. Artık hesabınız açılacak ve yeni avans hesabınızı kullanabileceksiniz. Hesabınızı kullanmadan önce sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir.

Bu makalemizde sizlere Garanti Bankası Cep uygulaması üzerinden avans hesap başvurusunu anlattık. Nakit avans hesabı kullanımı hakkında bilmek istediğiniz her şeyi yorumlar kısmında bizlere sorabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir