Garanti Bankası Bonus Kart Petrol Ofisi Benzin İstasyonu 25 TL Bonus Kampanyası


Garanti Bankası Bonus Kart Petrol ofisi 25 tl Bonus kart kampanyası

4 defa Garanti Bankası Bonus Kart ile Petrol Ofisinden akaryakıt veya otogaz alanlar kazanıyor.

Bonus kart yine kazandırmaya devam ediyor.

Garanti Bankası Bonus Kart sahipleri Petrol Ofisi benzin istasyonlarından Bonus kartlarıyla farklı günde yapacakları 4 defa ve her biri 100 TL ve üzeri alış verişleri için hediye bonus kazanıyorlar.

Kampanyaya Katılmak İçin Ne Yapmam Gerekli?

Garanti Bonus Kart sahibi kampanyaya katılmak için yapması gereken ilk işlem, ilk harcamadan önce  POAS yazıp , 3340 ’a göndermemesi gerekmektedir. Daha sonra 3 defa 100 TL ve üzeri yapılan harcamada 25 TL bonus cebinizde.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için EVET POAS yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340 ‘a sms göndermelidir ve bu kartlar için kampanya katılım ücreti 2,99 TL dir.

Daha önemlisi buarda BonusFlaş; eğer kampanyaya BonusFlaş uygulaması ile katılırsanız 25 TL değil tam 45 TL bonus kazanıyorsunuz. BonusFlaş uygulamasını indirdikten sonra Hemen Başvur butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Diğer bankaların Bonus kartıyla katılım için “Kampanya Hakkındaki Diğer Bilgiler Nelerdir?” kısmını okuyunuz.

BonusFlaş bir akıllı telefon uygulamasıdır. Apple Store veya Android Marketten indirme işlemini gerçekleşetire bilirsiniz. Daha detaylı indirim aşağıdaki internet adresini inceleyebilirsiniz.

 • https://www.bonus.com.tr/bonus-flas

Kampanyaya Başlangış ve Bitiş Tarihi Ne Zaman?

16 Kasım 2015 – 31 Aralık 2015

Kampanya Hakkındaki Diğer Bilgiler Nelerdir?

 • Kampanyaya yapılan katılım başvurusundan sonra yapılacak ilk  100 TL veya üzeri harcama kampanyaya dahilindedir.
 • Kampanya ayrı günlerde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir.
 • Belirtilen kampanyadan bir sadece müşteri bir defa faydalanabilir.
 • Bir müşteri bu kampanyadan en fazla bonus hediye kampanyası kapsamında 25 TL bonus/indirim kazanabilir.
 • Kampanyaya BonusFlaş ile katılan müşteriler 45 TL  indirim kazanacaklardır.
 • Kazanılan kampanya 12 Ocak 2016 ile 22 Ocak 2016 tarihleri arasında Bonus Üyesi Petrol Ofisi petrol istasyonlarında geçerli olacaktır.
 • Bonus üyesi Petrol Ofisi üyelerinde yararlanılacak indirim kredi kartı ekstresine indirim olarak yansıyacaktır.
 • Kampanya kapsamında geçerli kartlar Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Flexi, Money Bonus, Paracard, Bonus Business, Easy, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus ve PTT Bonus kartlar dahildir.
 • Miles&Smiles Kredi kartları, American Express Card, taksitli işlemler, vadeli taksit, Positive Card, Ödegeç işlemleri, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya SMS ile katılanlar bunu iptal edip BonusFlaş kampanyasına katılamazlar.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-en fazla 25TL veya 45 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler.
 • Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus sahipleri “Bonus Flaş” uygulamasındaki Hemen Katıl butonunu tıklayabilir veya  “POAS yazıp; Garanti Bonus sahipleri 3340‘a, Deniz Bonus sahipleri 3280‘e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, Tekstilbank Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus ve PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Garanti Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya hakkında daha fazla detaylı bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz;

https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/petrol-ofisinde-bonuslulara-25-tl-bonus-bonusflas-ile

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir