Findeks Kredi Notunu Bedava – Ücretsiz Öğrenmek Mümkün mü?


kredi skoru ücretsiz öğrenme, kredi notu ücretsiz öğrenme, findeks kredi notu ücretsiz öğrenme, kredi notu

Findeks Kredi Notunu Bedava – Ücretsiz Öğrenmek Mümkün mü?

Findeks kredi notunuzu öğrenmek istiyorsunuz ama haliyle bunun için belli bir ücret ödemek istemiyorsunuz. Findeks kredi notunuzu öğrenmek için bir çok yöntem mevcuttur. Ama önemli olan findeks kredi notunuzu ücretsiz nasıl öğreneceksiniz.?
Findeks kredi notunu ücretsiz öğrenme, Findeks kredi notunu bedava öğrenme, Findeks kredi notunu beleş öğrenme, Findeks kredi notunu hangi şartlarda bedava öğrenilir, Findeks kredi notunu hangi şartlarda ücretsiz öğrene bilirim. Ayrıca Findeks kredi notunu nereden bedava öğrenirim, Findeks kredi notunu nereden ücretsiz öğrenilir gibi sorularınızın cevabını bu yazımızda bulacaksınız.
Findeks kredi notu sorgulama yapabilmek için bir çok yok yöntem olduğunu söyledik. İşin aslı findeks kredi notunuzu öğrenmek için belli bir para miktarını gözden çıkaracaksınız ve bu ücret 4 tl ile 10 tl arası bir şeydir ama findeks kredi notunu bazı durumlarda ve yerlerde ücretsiz öğrenebilirsiniz.

İşte cevaplarınız;

 kredi notu, findeks kredi notu, ücretsiz, ücretsiz öğrenme, ücretsiz veren yerler, findeks ücreti, findeks ücretsiz

Findeks Kredi Notumu Nasıl Ücretsiz Öğrenirim ?

Kredi notunuzu ücretsiz öğrenmek için tek bir yöntem mevcuttur. Bu dediğimiz olay findeks’in kendi resmi sitesinde gerçekleşiyor. İlk defa siteye üye olmanız durumunda findeks size yeni üyeliğinizi kutlama ifadesi diye bilirsiniz bir defaya mahsus olarak kredi notunuzu ücretsiz sorgulama imkanı sunuyor. Yani findeks kredi notunuzu bilmiyor ve bunu öğrenmek istiyorsanız findek’in resmi sitesine üye olacaksınız ve bu üyelik ilk üyeliğiniz olacak ve kendinize ait kredi notunuz ücretsiz öğreneceksiniz.

Findeks Kredi Notu Sorgulama Ücreti?

Findeks’in sitesinden ilk üyeliğiniz ile yapacağınız sorgulamanın ücretsiz olduğunuzu öğrendiniz. Peki İkinci bir sorgulamaya ne kadar ücret ödeyeceksiniz.? Eğer tekrar sorgulama yapmanız durumunda bunu size bir ücret karşılığı olacaktır. Findeks kredi notunuzun ikinci sorgulama için ücret karşılığı 4 TL + KDV olacak şekilde yani toplam 4.72 TL ye denk gelmektedir. Eğer sorgulama sayınız birden fazla ise www.findeks.com sitesinden birden fazla sorgulama için paket satın alabilirsiniz. Toplu paket alımları daha uygun olacaktır.

Findeks Resmi sitesine gitmek için aşağıdaki adresi kullanınızı

www.findeks.com

kredi notu, findeks kredi notu, ücretsiz, ücretsiz öğrenme, ücretsiz veren yerler, findeks ücreti, findeks ücretsiz

Kredi Notu Sorgulamanın Başka Ücretsiz Yolu Var Mı?

Findeks’in kendi haricinde kredi notunuzu ücretsiz başka sorgulamanın yolu bulunmamaktadır. Malesef kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız 4.72 TL yi gözden çıkarmanız gerekmektedir. Ayrıca size Findeks.com sitesinin haricinde ücretsiz olarak kredi notunu verdiğini söyleyen sitelerin ise bunu yapmaları mümkün dedğildir. Çünkü kredi notu sorgulama sistemi bankaların ortak olarak kurduğu bir sistem ve buna izin verilen siteler dışında erişim yapılması mümkün değildir. Bu sisteme sadece bankalar ve izin verilen kullanıcılar haricinde erişim yapılması mümkün değildir.

İlginizi çekebilir;

Findeks Kredi Notu Ne Demek ve Neden Önemli?
Findeks Kredi Notumu Nasıl Artırabilirim?
Findeks Kredi Notu Nasıl Hesaplanır?
Findeks Kredi Notunu Etkileyen Faktörler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir