Akbank Wings Kart Sahipleri Şimdi Harcıyor 2016 yılında Ödemeye Başlıyor


Akbnak wings kart alış veriş öteleme taksit öteleme 50 tl ve üzeri alış veriş bu yıl al gelecek yıl öde

Akbank  Wings Kart Sahipleri Şimdi Harcıyor 2016 yılında Ödemeye Başlıyor

Akbank Wings kart ile yapacağınız alış veriş sizi rahatlatması wings kart ödemeleri sizin için öteliyor. Aklınızda olup da alamadığınız eşyayı Akbank Wings kredi kartıyla  almanın tam zamanı.

Wings kredi kartı müşterilerinin yaptığı harcamayı 2016 yılına erteliyor.

2015 yılı içerisin de alış veriş yap 2016 yılında ödeme başla.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Wings’le yapacağınız 50 TL ve üzeri peşin ya da 2 – 7 taksitli alışverişlerinizi 2016 Ocak’ta ödemeye başlıyorsunuz. Bu kampanya katılmak için yapmanız gereken işlem çok basit. Kampanyaya katılımı sağlamak için yapılacak olan ilk harcamadan önce sms  ile OCAK yazıp 4566’ya göndererek kampanyaya katılım sağlanmış olur.

Kampanyaya Şartları Nelerdir ve Katılım Sonucu?

 • Kampanya kapsamında katılım 4 – 30 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşecektir.
 • Erteleme kampanyası yapılacak olan ilk 50 TL ve üzeri alışverişten önce gönderilecek sms  ile ( OCAK yazıp 4566’ya gönderilecek) katılım başlamış olur.
 • Erteleme kampanyası; 4 – 30 Kasım 2015 tarihleri arasında tüm işyerlerin de yapılacak 50 TL ve üzeri 2 – 7 taksitli alışverişleriniz için geçerlidir.
 • Kampanyaya katılım için  üye iş yeri şartı aranmamaktadır.
 • Her hangi bir yerde yapılan alış veriş bu kampanya için geçerlidir.
 • Wings kampanyası kapsamında, SMS ile kayıt olduktan sonra 30 Kasım 2015 e kadar yapacağınız peşin veya  2 – 7 taksitli alışverişlerin ödemesi 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren başlayacaktır
 • Bu kampanyaya katılm sağlamak için ilk harcamanızdan önce OCAK yazıp 4566 göndermek gerekmektedir. SMS ile yapılan katılım sonucu size SMS ile tekrardan Akbank bildirecektir. Sizin katılım isteğinizin Ak Bank sistemlerine ulaşmasından itibaren kart sahibine kayıt bilgisi olum beya olumsuz bildirilecektir.
 • Kampanyadan Axess, Wings ve Axess exi-26 asıl ve asıl kartınıza bağlı ek kartlarınız ile yaptığınız harcamalardan faydalanabilir.
 • Akbank Free kart ve ticari kartlarla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya asıl kart sahibinin Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonundan 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Avea ve Vodafone aboneleri için 0,65 TL’dir. Kampanyaya 4566’ya kısa mesaj gönderen tüm operator aboneleri katılabilir.
 • Kuyum harcamaları(altın vb) bu kampanyaya dahil değildir.
 • Akbank aracılığıyla ödenen faturalar bu kampanyaya dahil değildir.
 • Wings kartıyla yapılan alış verişlerde, alış veriş yapılan yerin bankaya kayıtlı iş yeri tipi yani sektör tipi kuruma aittir. Yani beyaz eşya görünen yerin bankadar kuyum sektöründe gözükmesi durumunda kampanyadan faydalanamazsınız.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Ysal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.

Kampanyayı İptal Etmek İçin Ne Yapmalıyım?

Akbank Wings kampanyasından çıkmak ve alış verişinizi ötelemek istemiyorsanız yapılacak işlem katılım işlemiyle benzerlik göstermektedir. Kampanyadan çıkmak için IPTAL OCAK yazıp 4566’ya SMS gönderebilirsiniz. İptal işlemi için gönderilen SMS’den sonra yapılan harcamalara erteleme yapılmaz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir