Ziraat Bankası Kadın Girişimcilere Özel Destek Paketi Kredisi


Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketi,paravepara.com

Ziraat Bankası Kadın Girişimcilere Destek Paketi Kredisi Hakkında Herşey

Bu yazımızda size kısaca Ziraat Bankasının yeni uygulamaya kredi olan Kadın Girişimcilere DestekZiraat Bankası Kadın Girişimcilere Destek Paketi Kredisi, Ziraat Bankası Kadın Girişimcilere Destek Paketi Kredisi nedir, Kadın Girişimcilere Destek Paketi Kredisi nedir , Kadın Girişimcilere Destek Paketi Kredisi nasıl alınır, Ziraat Bankası Kadın Girişimcilere Destek Paketi Kredisi avantajları gibi aklınıza takılan sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Gelişen ve büyüyen Türkiye’de kadının çalışma hayatındaki rolü artık tartışılmayacak kadar önemli hale gelmiştir. Aslında bu olayın günümüzle alakası yoktur. Çünkü kadınlarımız eskiden hem tarlada çalışmış hemde günlük hayatları olan ev, çarşı, çocuk gibi işlerine devam etmişlerdir. Günümüzde kadınların çalışma hayatına daha fazla girmesiyle erkeğe ait olan meslekleri de bayanlar yapabilmeye başlamıştır.

Ziraat Bankası Kadın Girişimcilere Destek Paketi Kredisi Hakkında Herşey

Gelişen ekonomik zorluklar da aynı zamanda bayanları çalışma hayatına katılmasında pozitif etkisi olmuştur. Buna en güzel örnek ev hanımlarının evlerinde ufak çaplı iş yapmaları gibi. Buna örnek verilecek olursa restorantlara el yapımı içli köfte, çiğ köfte tarzı yemekler yapmaları, evde çocuk bakma gibi diye biliriz.

Peki bu evde yapılan işi veya birisinin emri altında yaptığınız işi neden kendiniz profesyonel şekilde yapmayasınız. En güzeli neden işinizin patronu olama yasanız. İşte size hem kendi işinizi kurma fırsatı ve hemde kendi işinizin patronu olma fırsatı. Amatör olarak yaptığınız işi profesyonel olarak yapma şansı.

Bir insanın yıllardır hayal ettiği bir mesleği düşünün. İnsan sevdiği işi yaparsa yorulmaz derler. Hatta bunu çalışmadan para kazanmaya benzetenler bile var. İşte yıllardır sevdiğiniz işi yapmanın hayalini kurmanın en büyük eksiklerinden bir tanesi işinizi kuracak bir parasal desteğin olmaması söylenebilir. Peki hayalinizdeki mesleği daha başlamadan mezara mi gömeceksiniz. Tabi ki hayır. Hayalinizdeki meslek çok uzakta değil. Belkide bu yazımızda bahsettiğimiz Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketi ile hayalleriniz gerçeğe çevireceksiniz.

Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketi Hakkında Genel Bilgiler

Kadının meslek hayatındaki rolünü iyi bilen Ziraat Bankası değerli kadınlarımızın çalışma hayatında yerini alması gerektiğini çok iyi biliyor. Kadınların ticari yaşamda daha çok güçlenmesi gerektiğine inanan Ziraat Bankası birbirinden avantajlı bankacılık ürün ve hizmetlerini içeren Kadın Girişimci Destek Paketini bayan girişimcilerin kullanımına sunmuştur.

Ziraat Bankası düşük faizli kredi olarak sunduğu Hazine Destekli Kredi Garanti Fonu (KGF) Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketinde. Bu paket ile ilgili bilgiyi Ziraat Bankası’sının şubesinden temin edebilirsiniz.

Ziraat Bankasında İnternet Bankacılığın yanı sıra en az 2 adet Otomatik Ödeme Talimatı ve Kobikart Ziraat Bankası bankacılık ürünlerine sahip olacaksınız. Bu bankacılık paketinin içinde bulunan özellikleri maddeler halinde yazmak gerekirse.

Kadın Girişimci Destek Paketi Ziraatten Kadın Girişimcilere özel destek

Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketinin Avantajları

 • Ziraat Bankası İnternet Bankacılık üzerinden yapacağınız tüm havale ve EFT’lerde masraf alınmayacak
 • Ziraat Bankası Mobile Bankacılık üzerinden yapacağınız tüm havale ve EFT’lerde masraf alınmayacak
 • Ziraat Bankası kredi tahsis masrafında oluşan ücretin yüzde %50 oranında indirim uygulayacak
 • Ziraat Bankasın da çekeceğiniz kredi 60 aya varan nakit kredilerinde ayrıcalıklı fiyatlandırma uygulanacaktır. Bu ayrıcalıklı durumlar iş yeri alımlarında 96 ay gibi sürelere uzamaktadır.
 • Ziraat Bankasında kullanacağınız kobi karta her hangi bir kullanım ücreti ödemeyeceksiniz.
 • Ziraat Bankası Avantajlı POS ve Ödeme Kaydedici Cihaz (ÖKC) Finansman Teklifleri alabilarsiniz.
 • Ziraat Bankasından yapacağınız Dış Ticaret işlemlerinde özel fiyat avantajı uygulaması
 • Teminat mektuplarına özel komisyon avantajları
 • Ziraat Bankasından kullanacağınız kendinizin, eşinizin, 18 yaş ve üzerindeki çocuklarınızı da kapsayan size özel ve fırsatlarla dolu Bireysel Emeklilik Planı Teklifleri
 • Ziraat Sigorta güvencesi ile sektörel riskler gözetilerek teminatlandırılmış avantajlı Sigorta Hizmeti gibi ayrıcalık ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bakası Kadın Girişimcilere Özel Destek Paketi Kredisi Başvuru Noktası

Ziraat Bakası Kadın Girişimcilere Özel Destek Paketi Kredisi için başvuru internet, mobile veya telefon bankacılığı vasıtasıyla başvurmak mümkün değildir. Bu krediye başvurmak isteyen kişilerin bizzat Ziraat Bankası şubelerine gitmesi gerekmektedir. Bu kredi kullanım açısından bu şekli zorunlu kılmaktadır.

Size en yakın Ziraat Bankası Şubelerini öğrenmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

 • http://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/Hakkimizda/Pages/EnYakinZiraat.aspx

Kaynak:
http://www.ziraatbank.com.tr/tr/Kobi/Krediler/Pages/KadinGirisimciDestekPaketi.aspx

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir