Emekli Promosyonları Ödenmeye Başlandı Mı?


Emekli Promosyonları Ödenmesi Nasıl Olacak?

Emekli Promosyon Ödemeleri Ne Zaman başlıyor : Ziraat Bankasından yapılan açıklama emekliler arasında heyecan yarattı. İşte heyecan yaratan son durumun nedeni. Ziraat Bankası emekli promosyon ödemelerine başladı.

Ziraat bankası 20 şubat itibariyle emekli için uygulanan emeklilere promosyon ödemesini başlattı. Ziraat bankası yaptığı açıklama şöyle söyledi: “Bu süreçte, emekli müşterilerimiz sadece şubelerimizden değil, internet sitemizden ve çağrı merkezimizden de maaş promosyonları ile ilgili detaylı bilgi alabilmektedirler. Ek olarak emekli müşterilerimize çağrı merkezimizden ve internet şubemizden taahhütname verme imkanı sunulmuştur. Bugüne kadar tüm kanallarımız aracılığıyla 400 bini aşkın müşterimize promosyon ödemesi gerçekleştirilmiştir” denilmiştir.

Ziraat Bankası Promosyon Ödemelerini Nasıl Yapacak?

Ziraat bankası promosyon ödemelerini başladı. Fakat kime, hangi sıraya göre promosyon ödemesi yapılacak.

Ziraat bankası promosyon ödemesi için Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasının son hanesini dikkate alacak. Buna göre promosyonlar toplam 3 aşamada dağıtılacak.

Ziraat Bankası Mart Ayında Emekliye Promosyon Ödemesi Yapacak Mı?

Ziraat bankası emekliye promosyon ödemesini, TC numarası 0 veya 2 ile bitenler için mart ayında ödeme kararı aldı. TC numarası 0 veya 2 ile bitenler için emekliye promosyon hakkını kullana bilirler.

Ziraat Bankası Nisan Ayında Emekliye  Promosyon Ödemesi Yapacak Mı?

Ziraat bankası emekliye promosyon ödemesinin 2n periyotun da ise T.C. numarası 4 veya 6 ile bitenler için nisan ayında promosyon ödeme kararı aldı. TC numarası 4 veya 6 ile bitenler için emekliye promosyon hakkını Nisan ayında kullanabilirler.

Ziraat Bankası Mayıs Ayında Hangi Emekli Grubuna Promosyon Ödemesi Yapacak?

Ziraat bankası emekli promosyon ödemelerinde son grubu da TC numarası 8 ile bitenlere ayırdı. Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası 8 ile biten emekliler Ziraat bankasından Emekli promosyonların Nisan ayında isteye bilir.

Ziraat Bankası Emekli Promosyonlarını Neden Parça Parça Dağıtıyor?

Ziraat bankası emekli promosyonlarını parça parça dağıtmasının sebebini oluşabilecek yoğunluğu ve muhtemel zaman kaybının önüne geçmek için oluşmasını engellemek için yapıldığı belirlendi.

paravepara.com ekibi alınan emekli maaşınızdan dolayı hak ettiğiniz promosyonları iyi günlerde harcamanızı diler.

Bu konumuzu okuduktan sonra ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz Emeklilere Özel promosyon Veren Bankalar” isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

No Responses

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir