Ziraat Bankası İnternet Bankacılığında Yapabilecekleriniz


Ziraat Bankası internet bankacılığı aracılığıyla bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden yapabilirsiniz. Geçmiş dönemlerde saniyeler içerisinde tamamlanabilecek bir işlem için saatlerce sıra bekliyorsunuz. Ancak günümüzde internet bankacılığıyla yapabileceklerinizin sınırı yok. Havale, EFT, Kredi Kartı başvurusu, taksit ödeme, fatura ödeme gibi daha bir çok bankacılık işlemi parmaklarınızın ucunda. Tek yapmanız gereken internet bankacılığına giriş yapmaktır.

Ziraat Bankası İnternet Bankcılığında Neler Yapılabilir?

Ziraat Bankası internet bankacılığını kullanarak bankacılık işlemlerinizi internetin bulunduğu her yerden yapabilirsiniz. İster cep telefonunuzdan isterseniz de bilgisayarınızdan internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu kapsamda yapabileceğiniz işlemleri aşağıdaki videoda sizlerle paylaşıyoruz.

Ziraat Bankası EFT Nasıl Yapılır?

EFT işlemi bir bankadan başka bir bankaya yapılan fon transferidir. Yani Ziraat Bankası hesabından Garanti Bankası hesabına para gönderirseniz bu  işlemin adı EFT olmaktadır. EFT işlemi ise ücretlidir. Üstelik işlemi yaptığınız kanala göre ücret tarifesi değişmektedir. Örneğin şubeden yapacağınız EFT işleminin ücreti internet ve mobil bankacılığa göre daha pahalıdır.

Bu makalemizde sizlere Ziraat Bankası internet bankacılığının sizlere sunduğu hizmetlerden bahsettik. İnternetin hepimizin olmazsa olmazı olduğu günümüzde internet bankacılığı ile Ziraat Bankası pratik bir bankacılık hizmeti sunuyor. Sizler de bu kapsamda yaşadığınız tecrübeleri bizlerle paylaşabilir ve sorularınızı yorumlar kısmında ifade edebilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir