Yapı Kredi Bankası Mobilden veya İnternetten Anında Şubesiz Kredi


Yapı KRedi Bankası Hızlı Kredi

Mobil Şubeden veya İnternetten İstediğiniz Zaman Kredi. Yine “Yapı Kredi Bankasında”

      Nakit ihtiyacının ne zaman doğacağı, ne zaman karşınıza çıkacağı belli olmaz. Peki İhtiyaç duyduğunuz kredi nasıl ve ne zaman elinizde olacak veya kredi ne zaman hesabınızda göreceksiniz. Artık bunlar çok kolay. Yapı Kredi Bankasından  bir ilk daha. İhtiyacınız olan kredi anında Yapı Kredi Mobil Şubesi ve Bireysel İnternet Bankacılığı Şubesinde ve en güzel özelliği şubeye gitmeye gerek kalmadan, kredi hesabınızda ve kullanılmaya hazır. Yapı Kredi farkıyla bireysel ihtiyaçlarımız için her zaman kredi kullanma imkanı Yapı Kredi Bankasında. Yapı Kredi Bankasının Mobil Şubesi veya İnternet Bankacılığından başvurduğunuz kredinin vade imkanı 36 aya kadar çıkmaktadır. Onaylanan kredi hiç vakit kaybetmeden kullanma imkanına sahipsiniz demektir. Aslında bu kredi türüne Şubesiz Kredi denilmesinde mahsur yok diye düşünüyoruz.  Ayrıca başvurduğunuz kredi onaylandığı zamanın hafta içi, mesai saatleri, gece veya gündüz ya da hafta sonu olması hiç önemli değil. Onaylanan kredi anında hesabınızda ve kullana bilirsiniz.

Bu fırsattan faydalanabilmek için öncelikle Yapı Kredi Bankası  Bireysel İnternet veya Mobil Şubeyi kullanmanız gerekmektedir. Yapı Kredi Bankası Bireysel İnternet veya Mobil şubeye üye olmak istiyorsanız veya şifrenizi unuttuysanız Şifre Al/ Şifremi unuttum butonların kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi için Lütfen aşağıdaki kutucuğu tıklayınız.

Yapıkredi_İnternet

Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi yeni bir şifre almak için burayı tıklayınız veya aşağıdaki butonu tıklayınız.

Yapıkredi_şifremi_unuttum

Başvurulan Kredinin Gelir/Gider yani maliyet incelemesini merak ediyorsanız aşağıdaki tabloya bakabilirsiniz.

yapkı kredi hızlı kredi

Başvuru Şartları ve kredi Kullanım Esasları için Aşağıdaki Maddeleri İnceleyebilirsiniz

 • Hızlı Kredi başvurur tutarı en az 1000 ile en fazla 15000 TL arasındadır. Sadece bu aralık da başvurular kabul edilmektedir.
 • Yapı Kredi Bankası kredi kullandırma kriterleri çerçevesinde hali hazırda Yapı Kredi bankası müşterisi olan kişilerin ön onaylı ve limiti 75000 tl ye kadar olan İhtiyaç Kredisi sunabilir. Bu durumda ön onaylı kredi limiti olan müşteriler ön onaylı kredi limitleri kadar kredi çekebilirler.
 • Yapı Kredi Bankası kredi verme kriterleri çerçevesinde kredi başvurunuzun durumu gün içerinde hemen değerlendirmeye alınır. Yapılan inceleme sonucu müşteriye en kısa zamanda SMS yoluyla olumlu ve ya olumsuz kredi durumu bildirilir. Aynı zamanda İnternet Bankacılığı ve ya Yapı Kredi Bankası Mobil şubeden Krediler menüsünde bulunan Başvuru İzleme adımından kredinizin durumunu takip edebilirsiniz.
 • Yapı Kredi Bankasından çektiğiniz kredinin taksit ödemesini Yapı Kredi Bankasında bulunan vadesi hesabınızdan otomatik ödeme talimatı yoluyla taksitlerinizi ödeye bilirsiniz.
 • Kredi çektikten sonra oluşacak vefat ve maluliyetten doğacak her hangi bir sıkıntı engellemek için Kredili Hayat Sigortasını yaptırmak sizin elinizde. Sigorta için ödeyeceğiniz prim belli kriterlere göre de değişiyor. Bu değişkenler yaşa, kredi tutarı, faiz oranı ve vadesine göre değişmekte olup; Buna örnek verecek olursak mesela 30 yaşında olan bir kişi, bankadan çektiği 10.000 TL teminatlı ve 36 ay zaman zarfında ödeyeceği kridinin eğer %1,13 kredi faiz oranı varsa sigortanın prim tutarı 68 TL olacaktır.
 • Çekmiş olduğunuz krediyi istediğiniz zaman Yapı Kredi Bankası Şubelerinden ara taksit ödemesi yapabilir veya istenildiği zaman kredinizin tamamını ödeye bilirsiniz.

Peki Başvuruyu Nasıl Yapacağım

 • Yapı Kredi Bankası Bireysel İnternet veya Mobil Şubeden üye olmayan müşteriler bu hizmetten faydalanamazlar. Hali hazırda üye iseniz sisteme giriş yapmak için burayı tıklayınız. Eğer üye değilseniz ve ya yeni şifrenizi almak için burayı tıklayınız ve işlemlerinize devam ediniz.
 • Yapı Krediniz Sunmuş olduğu bu kredi türüne İnternetten veya Mobil Şubeden istediğiniz zaman haftanın 7 ve 24 saat başvuru imkanına sahipsiniz.
 • Ayrıca İnternet ve Mobil şubeden yapmak isteyenler için izlemesi gereken yol şu şekildedir; İnternet Şubesine veya Mobil Şubeye giriş yaptıktan sonra Krediler ya da Başvurular menüsünde bulunan “Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı” adımından yapılabilir.

Başvuru Sonucunda Onaylanan Krediyi Kullanma. Nasıl Kullanabilirim?

 • Yapı Kredi Bankası Bireysel İnternet veya Mobil Şubeden üye olmayan müşteriler bu hizmetten faydalanamazlar. Hali hazırda üye iseniz sisteme giriş yapmak için burayı tıklayınız. Eğer üye değilseniz ve ya yeni şifrenizi almak için burayı tıklayınız ve işlemlerinize devam ediniz.
 • Başvurusu kabul edilmiş kredilerinizi ya da ön onaylı kredi limitlerinizi, Krediler menüde bulunan Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Kullanım adımından kullanabilirsiniz.
 • İnternet Bankacılığından veya Mobil Şubeden sadece onaylanan krediler kullanılabilir.
 • Yapı Kredi Bankası veya Kredi Şimdi kanallarından yapılan kredi başvuruları Yapı Kredi Bankası şubelerinden kullanılmak zorundadır.
 • Onaylanmış veya ön onaylı kredilerinizi tatil günleri hariç her gün 02.00 ile 21.30 saatleri arasında kullanıla bilir.

Sayfamızdaki anlatılan Bilgilerin daha fazlasını ve en güncel halini öğrenmek için en yakın Yapı Kredi Bankası Şubesine gidebilir veya Yapı Kredi Bankası 444 0 444 resmi numarası aranıp kredi hakkında detaylı bilgi alınabilir.

Bu yazının en güncel hali için burayı tıklayınız.

 

One Response

 1. Cafer

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir