İş Bankası’ndan Esnafa ve KOBİ’lere Destek Kredisi Kampanyası​


Esnafa Destek Kredisi Kampanyası

Esnaf Destek Kredisi İş Bankası 150000 tl Ekim Ayı

İş Bankası’ndan Esnafa ve KOBİ’lere Destek Kredisi Kampanyası​

İş Bankası’ndan Esnafa ve KOBİ’lere Destek Kredisi Kampanyası​ : Türkiye’nin önde gelen bankalarından İş Bankası yine esnafın yüzünü güldürecek bir kampanya ile yanı başınızda. İş Bankası‘nda bir kampanya bitiyor bir kampanya başlıyor… Sonbaharın gelmesiyle Esnafın ve KOBİ (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) ‘nin masraflar arttı, giderler çoğaldı ve nakit ihtiyacı arttı. Türkiye İş Bankası Esnaf ve KOBİ’lere desteğini hiç kesmiyor. İş Bankası Esnaf ve KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla uygun ödeme koşullarına sahip, uygun faiz oranları ile mükemmel kredi desteği sağlıyor.

Esnaf ve KOBİ‘ler artık ihtiyaç duydukları parayı nerden ve nasıl bulacağım sorusuyla kafalarını meşgul etmeyecekler. Sadece ticari işlerine odaklanacaklar, çünkü diğer işler için İş Bankası burada…

Esnaf ve KOBİ’ler yatırım yapmak ve yaptıkları yatırımları fırsata döünüştürmek için mükemmel bir kredi kampanyası ile İş Bankası yanı başlarında. Artık ne yatırımlarınızı, ne de hayallerinizi ötelemeyin ve en önemlisi zaman kaybetmeyin.

İş Bankası cazip kredi kampanyasını 01 Ekim 2015 tarihin de başlatıp, 30 Ekim 2015 tarihinde sonladırmayı planlamaktadır. Bu tarihlerde veya sonrasında nakit ihtiyacı olan Esnaf ve KOBİ’ler 36 aya varan vade imkanlarıyla 150 000 (yüz elli bin) TL’ye kadar kredi kullanma imkanı sağlıyorlar.

İş Bankası‘nın bu kredisini kullanmak isteyen müşteriler kendilerine en yakın İş Bankası Şubelerine gitmeleri gerekmektedir. İş Bankası şubelerinde hem Destek Kredisi hakkında daha detaylı bilgi alabilirler ve İş Bankasının sunmuş olduğu diğer fırsatlarla ilgi detaylı inceleme şansı bulabilirler. Ayrıca Şubeye gelen Esnaf ve KOBİ’ler diğer kredi kampanyaları, kredi kartları ve kred kartı fırsatlarını, vadeli/vadesiz hesaplarla ilgili bilgi alabilirler. Size en yakın İş Bankası Şubesini bulmak için Burayı Tıklayınız.

Kampanya kapsamında İş Bankasına başvuran Esnaf ve KOBİ’lerin en son nihai kararı olumlu veya olumsuz olarak İş Bankası beliryecektir. Yapılan İncelemeler sonucunda İş Bankası Kredi sonucunu olum verebileceği gibi reddetme hakkına sahiptir. Ayrıca gerekli görüldüğü takdirde kredi kullanılacak Esnaf ve KOBİ’lerden teminat talep etme hakkına sahiptir. Yine İş Bankası tarafından gerekli görüldüğü takdirde krediyi farklı şartlar altında sunma hakkını sahiptir.

Kredi kullanırken Kredi Notunuz sizin için önemlidir. İsterseniz bununla igili makelemizi okuya bilirsiniz. Makaleyi okumak için Burayı Tıklayın.

Şansınız ve kazancınız yüksek olsun…

www.paravepara.com

One Response

  1. Alev

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir