Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Kurumsal Müşteri


GarantiJPG

Garanti İnternet Bankacılığı

Her zaman her yerde Bankacılık hizmeti sloganıyla yola çıkan Garanti Bankası, banka şubelerinden verdiği hizmetlerinin bir çoğunu İnternet üzerinden İnternet Bankacılığı olarak sunmayı amaçlıyor. Aslında bu hizmetin diğer adı İnternet Şubesi Bankacılığı olarak adlandırılır. Size bu gün Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Kurumsal Müşteri sayfasına girişi anlatacağım.

Garanti İnternet Şubesine internet erişiminin olduğu  her yerden 7 gün 24 saat üzerinden erişim yapmak mümkündür. Aklınıza gelen neresi olursa evden, ofisten, okuldan, işten, yolculuk halinde, seyahat halinde vs. aklınıza neresi gelirse şehrinizde buluna şubede yapacağınız her şeyi Garanti Banka Şubesine gitmeden buradan daha hızlı, daha rahat, daha kolay bir şekilde yapa bilirsiniz.

Kurumsal Müşteri Kısmından Sisteme Giriş:

Öncelikle Garanti Bankasının Resmi sayfasına gidelim.

Garanti Banasına Gitmek İçin Tıklayınız.

garanti_kurumsal_müşteri

  • Garanti Bankasının kurumsal müşteriler için sunduğu bir hizmettir. Bu kurumsal Internet şubesinden faydalanmak istiyorsanız önce belirtilen yere Firmanızın size verdiği kurumsal müşteri numarası belirtilen yere girilir. Daha sonra belirtilen yerlere Parola girilir. En son olarak da belirtilen yere

garanti_kurumsal_şifre

Garanti Bankası Internet Şubesi Kurumsal Müşteri Kısmından Sisteme Giriş İçin Tıklayınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir