En Avantajlı Kredi Kartlarının Listesi


Günümüzde hemen herkesin en az bir kredi kartı bulunmaktadır. Kredi kartı sahipleri alışverişlerinde kredi kartı ile daha fazla avantaj sağlamak istemektedir. Bu nedenle hangi kredi kartı daha avantajlı ise onu kullanmak isterler. Bu yazımızda, sizlere daha avantajlı olan kredi kartları hangileridir? Sorusuna cevap vermeye çalışacağız. İşte, detaylar;

Pek çok banka türlü kredi kartı kampanyaları sunmakta ve müşterilerine daha çok avantaj sağlamaktadır. Ödemeler ile ilgili sorun yaşatmayan, değişik kampanyalar ve seçenekler ile en avantajlı kredi kartlarını sizlerle paylaşacağız. Bu bilgiler ışığında size en uygun olan kredi kartını tercih edebilir, daha sorunsuz bir kredi kullanımına kavuşabilirsiniz. Peki En avantajlı kredi kartları hangileridir?

Garanti Bonus kredi kartı;

Garanti Bankası dendiğinde, bonus kampanyalarını hemen hepimiz biliriz. Bonus kredi kartı sahibi olarak her harcamanız için bonus kazanma imkanına sahip olursunuz. Ülkemizde uzun yıllardan bu yana kullanılmakta olan bonus, dünyanın her yerinde gerçekleştireceğiniz harcamalarınıza bonus puan kazandırmaktadır. Yapılan harcamalardan kazanılan ve biriktirilen bonus puanlar sayesinde bedava alışveriş yapabilmektesiniz. Bu özelliği nedeniyle Garanti Bankası bonus kredi kartı bir adım öne çıkmaktadır.

Akbank Axess kredi kartı;

Türkiye’nin en eski ve köklü bankalarından biri olan Akbank, sunduğu Axess kredi kartı ile hem nitelikli hem de 95 bin TL’ye varan limitiyle müşterilerine birçok avantaj sağlamaktadır. Yapılan harcamalarda Chip Para biriktirilebilmekte, birçok çekiliş kampanyası ile birbirinden değerli hediyeler sunulmakta ve otomatik ödeme talimatı sayesinde de kart kullanıcılarına ayrıcalıklı müşteri olmanın hazzını sağlamaktadır. Axess kredi kartı hem yurtiçinde hem de yurtdışında kullanılabilmekte, acil nakit ihtiyaçlarında uygun ödeme koşulları ile ihtiyacınızı karşılamaktadır. Tüm bu özellikleri ile Akbank Axess kredi kartı, kart sahiplerine büyük avantajlar ve ayrıcalıkları da beraberinde getirmektedir.

CEPTETEB kredi kartı;

Türkiye’nin etkin bankalarından biri olan TEB, her türlü bankacılık hizmetini internet teknolojisi ile mobil uygulamalarla dijital bankacılık anlayışıyla vermeye devam etmektedir. CEPTETEB kredi kartı ile cüzdanınızda kredi kartı da taşımanız gerekmiyor artık. Bu sayede kredi kartının kaybolma ve çalınma risklerini de sıfırlamış olmaktasınız. Kredi kartının kaybedilmesi ya da çalınması nedeniyle türlü sıkıntılar bu hizmet sayesinde tamamen ortadan kalkmaktadır. Bu kredi kartı ile bonus fırsatlarından yararlanarak para biriktirebilir, daha sonra bedava alışveriş yapabilirsiniz. CEPTETEB kredi kartının sağladığı avantajlardan yararlanmak istiyorsanız hemen başvuruda bulunmanızda kazanç var.

Sıraladığımız kredi kartlarının haricinde, detaylı bir inceleme yaparak sizin için en uygun ve en avantajlı kredi kartı seçimi yapabilir, yapacağınız harcamalarınızda birbirinden farklı avantajlardan da faydalanabilirsiniz.

Her bankanın kredi kartında standart bir takım özellikler bulunur. Bu özellikler; taksit, puan kazanma ve nakit avans çekme şeklinde olmaktadır. Bankaların sunduğu kredi kartlarını birbirlerinden ayırt eden özellikler, bankanın üye işyerleri için geliştirdiği özel kampanyalar ve özel kredi kartlarıdır.

Kredi kartı avantajları, daha çok sizlerin kendi ihtiyaçlarına bağlı olarak şekillenir. Mesela; sıklıkla uçak seyahati yapan biriyseniz, size seyahatlerinizde değişik ve farklı indirimler sağlayan, uçak bileti alımlarınızda puan kazandıran ve bu puanlarla bedava uçuş imkanı veren bir kredi kartı kullanmanız çok daha avantajlı olacaktır. Ayrıca aracınızla sürekli seyahat ediyorsanız, size akaryakıt alımlarınızda çeşitli imkanlar ve indirimler sağlayan, puan kazandırarak bedava ekstra yakıt imkanı sunan kredi kartı çok daha uygun bir tercihtir. Bu nedenle kredi kartı tercihlerinizde, öncelikle en çok hangi alanda harcama yaptığınızı belirlemeniz ve buna göre kredi kartınızı almanız en doğru olan hareket olacaktır.

Yazımızda sizlere sadece birkaç bankanın kredi kartı ile ilgili bilgiler verdik. Ancak bu seçenekler yeterli değil tabi ki… Kredi kartı başvurularınızda uygulanan faiz oranları, yıllık üyelik aidatları gibi kriterler de önemlidir. Bunlar kredi kartı kullanımınızda sizin için ek bir maliyet getirebilmektedir, çünkü bazı bankalar oldukça yüksek yıllık üyelik aidatları almaktadır. Nu nedenle yıllık aidatı düşük olan ya da hiç almayan kredi kartlarının tercih edilmesi de bir avantaj olarak önünüze çıkmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir