VakıfBank TarımKart Nedir ve Başvuru Nasıl Yapılır


VakıfBank TarımKart Nedir ve Başvuru Nasıl Yapılır

VakıfBank TarımKart Nedir ve Başvuru Nasıl Yapılır

VakıfBank TarımKart Hakkında Herşey

Bu yazımızda size VakıfBank’ın çiftçiler için hazırlamış olduğu TarımKart ile kafanıza takılan bütün soruların cevabını bulacaksınız. Bu yazımızı okuduktan sonra VakıfBank Tarımkart nedir, VakıfBank Tarımkart nasıl alınır, VakıfBank Tarımkart nereden alınır, VakıfBank Tarımkart ne işe yarar, VakıfBank Tarımkart ne zaman ödemeli, VakıfBank Tarımkart hesap kesim tarihi, VakıfBank Tarımkart son ödeme tarihi, VakıfBank Tarımkart hasat zamanı, VakıfBank Tarımkart avantajları, VakıfBank Tarımkart borç ödemeVakıfBank Tarımkart başvurusu için gerekli belgeler ve daha bir ok sorunun cevabını burada bulabilirsiniz.

Çiftçi milletin efendisidir. Çiftçi kazanacak ülke kazanacak. Çiftçilerin daha fazla kazanması için yaptığı emeğin karşılığını daha fazla alabilmesi için ve ihtiyacı olduğunda kimden destek alırım sıkıntısına düşmemesi için kendisine VakıfBank TarımKart yeter.
Ülkemizde bankalar kendi müşterisi oldukları kurumları, tüzel ve gerçek kişilere kısa süreli durumlarda maddi olarak desteklemek ister. Bu destek kredi verme, kredi kartı tanımlama ve nakit desteği gibi olabilir. Ülkemizde bulunan bankaların da bunlardan bir tanesi de VakıfBank’tır. Bizde bu yazımızda VakıfBank’ın  çiftçiler  için tanımladığı Tarım Kart hakkında detaylı bilgi verelim ve VakıfBank TarımKart ile ilgili aklınıza takılan soruların cevabını aklınızdan silelim dedik.

VakıfBank TarımKart Nedir?

Vakıfbank’ın tarımsal üreticileri desteklemek tarımsal üretim yapan müşterilerine ve müşteri olma potansiyeli yüksek kişileri cezbetmek uygulamaya koyduğu bir kredi kartıdır. Bu kredi kartının amacı tarımsal alanda yapacağınız her hangi maddi ihtiyacı bu karttan düşük faiz oranlarıyla finansa edebilirsiniz. Ayrıca yapacağınız alış verişin tarım kart üye iş yerlerinden yapmanız durumunda daha düşük faiz oranları gibi imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank Tarımkart'ın Avantajları Nedir

Vakıfbank Tarımkart’ın Avantajları Nedir?

VakıfBank Tarım Kart isminden de anlaşılacağı gibi tam ismine münhasırdır. Bu kartın son ödeme tarihini hasat zamanının sonu yaparak yılda bir defa ödeme imkanı yakalamış oluyorsunuz. Yani tüm harcamalarınız bir senenin sonunda ve para kazanmaya başladığınız bir dönemde olacaktır. TarımKart’ın bu özelliği ile son ödeme tarihinin hasat zamanının dönemine göre ayarlanması durumunda nakit çekim ve Tarımkart ile yapacağınız alış verişleri yılda bir defa ödeyeceksiniz.

VakıfBank Tarımkart ile Avantajlı Alışveriş İmkanı

Vakıfbank TarımKart kredi kartınızı tarımsal alan ile ilgili yerlerde kullanmanız durumunda size çok fayda sağlayacaktır. Tarım üye iş yerlerin de yapacağınız tarımsal harcamalarınızda 6 aya kadar faizsiz alış veriş imkanına kavuşacaksınız. Bu tarım malzemeleri akaryakıt, gübre, yem, zirai ilaç, tohum, tarımsal ekipman vb. olabilir. 6 aya kadar kullanabileceğiniz alış veriş sizin için çok faydalı olacaktır.

VakıfBank TarımKart’a Tanımlı Nakit Krediyi Kullanma Avantajı

VakıfBank TarımKartınızın avantajı saymakla bitmiyor. TarımKart ile kartınıza tanımlanan nakit  istediğiniz zaman istediğiniz yerden çekebilirsiniz. VakıfBank ATM’lerinden ve şubelerinden nakitinizi alabilirsiniz.

Ayrıca VakıfBank İnternet bankacılığı, Vakıfbank Şubesiz Bankacılık, Vakıfbank Mobile Şube veya VakıfBank Telefon Bankacılığı 444 07 24 numaralı VakıfBank çağrı merkezi ile nakit kredinizi kullanma imkanı bulabilirsiniz.

VakıfBank TarımKart ile ihtiyacınız olan nakit krediyi diğer banka ATM veya PTT ATM’leri aracılığıyla limitiniz miktarı kadar nakit kredi kullanma imkanına sahipsiniz.

VakıfBank TarımKart Fara ve Primlerinizi Hasat Zamanına Erteleme İmkanı

VakıfBank TarımKart Fara ve Primlerinizi Hasat Zamanına Erteleme İmkanı

VakıfBank TarımKart ile kredi kartını kullanmak faydalarıyla  daha da zevkli hale geliyor. TarımKart ile fatura ödemeleriniz erteleme imkanı bulmaktasınız. Sahip olduğunuz Tarımkart ile SGK primlerinizi, BAĞKUR primleriniz, elektrik, su gibi fatura ödemelerinizi TarımKart ile düzenli ödeme imkanı vermeniz durumunda fatura borcunuzu hasat zamanı ödeyeme imkanına kavuşuyorsunuz.

VakıfBank TarımKart Asgari Ödeme İmkanı

VakıfBank TarımKart ile borçlarınızı ödemek için illa hasat zamanını beklemek zorunda değilsiniz. İsterseniz kredi kartınızın borcunu hemen kapata bilirsiniz. Eğer maddi imkanlarınız yetmemesi durumunda kartınızın minimum ödeme tutarını ödediğiniz takdirde TarımKartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

VakıfBank TarımKart Asgari Ödeme İmkanı

VakıfBank TarımKart İle Ek Kart Hizmeti Nasıl

VakıfBank TarımKart sahiplerine, aile bireylerine veya çalışanlarına TarımKart kredi kartına bağlı ek kart hizmetlerinden faydalanma fırsatı.

VakıfBank TarımKart Hesap Özeti ve Borç Bilgilendirmesi Nasıl Olur

TarımKart ile yapacağınız harcamaları kontrol altına alabilmek için belli dönemlerde size borç bilgilendirmesi yapılır. Sizinle paylaşılan borç bilgileriniz sayesinde ne kadar maddi harcama yaptığınızı bilir ve bu sayede harcamalarınızı takip ve kontrol edebilirsiniz.

VakıfBank TarımKart Borç Sorgulama Nasıl Yapılır;

VakıfBank TarımKart’ınıza ait borcunuzu VakıfBank’ın bütün kanallarından öğrenebilirsiniz. Borcunuzu öğrenmek için yapılması gereken işlemler çok basit, size en yakın VakıfBank şubesine, ATM sine gidebilir veya telefon internet bankacılığınıda kullanabilirsiniz.

VakıfBank TarımKart’ınıza ait borcunuzu aşağıdaki noktalardan öğrenebilirsiniz.

 • Hesap Özeti bilgilendirmesi, Ekstre (e-posta, posta)
 • İnternet Bankacılığı/Mobil Bankacılık
 • 444 07 24 Çağrı Merkezi
 • VakıfBank ATM’leri
 • VakıfBank Şubeleri
 • SMS (TKBORC yaz, bir boşluk bırak, kartın son 6 hanesini yaz 5724’e gönder)

VakıfBank TarımKart Borç Ödemesi Nasıl Yapılır

VakıfBank TarımKart‘ınıza ait borcunuzu VakıfBank’ın bütün kanallarından ödeyebilirsiniz. Borcunuzu ödemek için yapılması gereken işlemler çok basit, size en yakın VakıfBank şubesine, ATM sine gidebilir veya telefon internet bankacılığını da kullanabilirsiniz.

VakıfBank TarımKart’ınıza ait borcunuzu aşağıdaki yerlerden ödeyebilirsiniz.

 • VakıfBank İnternet Bankacılığı/Mobil Bankacılık
 • VakıfBank’a Otomatik Ödeme Talimatı
 • VakıfBank ATM’leri
 • VakıfBank Şubeleri
 • VakıfBank  444 07 24 Çağrı Merkezi
 • PTT Online Şubeler
 • Havale, EFT

VakıfBank TarımKart Başvurusunda Gerekli Belgeler

VakıfBank TarımKart Başvurusunda Gerekli Belgeler

VakıfBank TarımKart’ın bütün özelliğinden bahsettik ama bu kredi kartın nasıl başvurulacağını ve gerekli belgeleri söylemedik. TarımKart’a başvurmak için istenen belge çok fazla değildir. Aşağıdaki yazılı 2 madde başvuru için yeterli belgelerdir.

 • VakıfBank TarımKart’a Başvuru yapan kişiye ait Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • VakıfBank TarımKart Başvuru yapan kişiye ait Tarımsal ilişkin
  faaliyete bulunduğunu gösterir belge.

VakıfBank TarımKart Başvurusu Nereye Yapılır

VakıfBank TarımKart Başvurusu için gerekli belgeleri söyledikten sonra başvuru için yapılacak yerlere gelmişiz demektir. Bu kart’a sahip olmak için başvurmanız gereken yerler size en yakın VakıfBank‘ın kanallarından biridir. Bu karta noktaları size en yakın yerdedir.

 • VakıfBank TarımKart sahibi olmak için en yakın size en yakın VakıfBank şubesine gidebilirsiniz
 • Cep telefonunuzdan başvurmak da çok kolay. TarımKart’a sahip olmak istiyorsanız cep telefonunuzun SMS yerine digerek TARIM yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı 5724‘e SMS ile gönderebilirsiniz. örnek TARIM 77733322444
 • Telefon Bankacılığını kullanarak TarımKart’a başvuru yapmak için 444 0 724 Çağrı Merkezini arayabilirsiniz
 • VakıfBank TarımKart başvuru noktalarından sonuncusu ise VakıfBank İnternet Bankacılığı’nı kullanarak başvurunuzu tamamlamanız olacaktır.

Tüm çiftçilerimize bol kazançlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir