HalkBank Kobi Cesur Girişimci Kobi Kredisi Hakkında


Cesur Girişimci Kobi Kredisi. HalkBank Kobi Giişimci Kobi Kredisi

Ticaret ve Cesur Girişimcilik Cesur İnsanları Sever. Girişimcilik Cesur İnsanların Yeridir.

Öncelikle bu makalemizi okumadan önce  “HalkBank’dan Girişimcilere Destek Paketi, Girişimci Kredileri ile İlgili Makalemiz” adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bu adı geçen makalede HalkBank Kobi Girişimci Kredisi Hakkında Detaylı bilgi bulabilirsiniz. Okumak için Burayı Tıklayınız.

Eğer belirtilen yazımızı okuduysanız bu yazımıza devam edebiliriz…

Çalıştınız, Uğraştınız ve Artık Tecrübeniz var. Kendi Profesyonel olduğunuz İşi Yapmak İstiyorsanız ve Bunun Sahibi Siz Olmak İstiyorsunuz ama Desteğiniz Yok. Bu Yazıyı Okuyorsanız Doğru Yerdesiniz Demektir…

HalkBank Kobi Cesur Girişimci Kobi Kredisi Hakkında : HalkBank Kobi’nin Girişimcilik kategorisinden olan Cesur Girişimci Kobi kredisi üniversite veya fakülte mezunu olup, çalıştığı iş ile ilgili deneyim sahibi, belirli bir tecrübe seviyesine ulaşmış, bununla  ilgili eğitim almış kişilere hitap etmektedir. Yaptığı profesyonel meslek ile ilgili iş yeri açmak isteyen kişilere verilen bir kredi türüdür.  Cesur girişimci kobi kredisi halk arasında bilinen adıyla çıraklık, çaylaklık dönemini bitirmiş üniversite veya fakülte mezunu insanlar için çok güzel bir kredi imkanıdır.

Cesur Girişimici Kobi Kredisinden Faydalanmak İçin Aşağıdaki Şartlar Önemlidir.

Öncelikle bu makalenin sonunda belirtilen Kobi Başvuru İçin Gerekli Belgeler  adlı yazımıza ek olarak bu maddeler mavcuttur.

  • Bu kredi öncelikle kurmak istediği iş kolu ile ilgilenen kişinin yüksek okul veya fakülte mezunu olması gerektiği istenmektedir.
  • Bu krediyi diğer kredilerden ayıran kısım ise eğitimini, profesyonellik kazandığı iş için en az 2 yıllık çalışma şartı aranmaktadır.
  • Bu kredi halen yapmakta olduğunuz iş ve almış olduğunuz eğitim üzerine iş kurmak isteyen kişilere uygundur.
  • Cesur Girişimci Kobi Kredisin de en önemli kriter 35 yaşı aşmamış olmaktır. 35 yaşından büyükler bu krediye başvuramazlar.

Cesur Girişimci Kobi Kredisi Özellikleri;

  • HalkBank’ın Cesur Girişimci Kobi kategorisin de sağladığı maximum kredi tutarı 75000 tl yi aşmamaktadır.
  • Cesur Girşimci Kobi Kredi Türü aylık eşit Taksit tutarına bölünmüş şekilde ödenen kredi türüdür.
  • Vade : HalkBank Kobi Cesur girişimci kredi türünde vade seçenekleri; 1 yıl boyunca ana para ödemesiz vade ile birlikte toplam 48 ay yani 4 yıl zaman tanınmaktadır.

Bu krediye başvurmak istiyorsanız HalkBank resmi sayfası olan HalkBank Kobi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret etmek için Lütfen Burayı Tıklayınız.

Ayrıca HalkBank’ın Kobi Diyalog iletişim hattı olan 444 01 401 arayarak aklınıza takılan diğer sorulara cevap alabilirsiniz.

Bu yazımızın devamı olan HalkBank Kobi Başvuru İçin Gerekli Belgeler ile ilgili makaleyi Burayı Tıklayarak Okuya Bilirsiniz.

Bu yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

paravepara.com

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir