En ucuz IPhone 7 Veya 7 Plus Satan Ülkeler.Iphone 7 Plus İstiyorum.


iphone-7-ve-iphone-7s-en-ucuzu-hangi-ulkede-satiliyor

En ucuz IPhone 7 Veya 7s  Satan Ülkeler. Iphone 7 veya 7 plusİstiyorum.  : Iphone 7 piyasaya çıktı bütün telefon severler bunun peşinde.Özellikleriyle olsun, dış tasarımıyla olsun diğer telefonlardan ayrılan Iphone 7 ve Iphone 7 plus şuan herkesin dilinde. Telefon almak isteyenlerin hemen almak isteyeceği bir telefonda olsa Iphone 7 Türkiye için biraz tuzlu bir fiyat ile karşımıza çıkıyor. Bizde bu yazımıda Ophone 7 ve Iphone 7 plus hangi ülkede ucuz diye biraz araştırma yapalım dedik. Ayrıca Iphone 7 ve Iphone  7 plus almak isteyen kişiler nerden ucuz alabilecekler. Ayrıca amerika ve USA den Iphone 7 veya Iphone 7 plus almak isteyen hangi siteyei ziyaret edecek. Iphone 7 veya 7 plus almak  için nereye başvura bilirim. Apple storeden Iphone 7 veya 7 plus almak.

Iphone 7 ve Iphone 7 Plus En Ucuzu Hangi Ülkede Satılıyor

Ülkemizde yaşanan dolar yükselmesi ile aslında ucuz olan elektronik cihazlar yavaş yavaş dünya ortalamalarının üstüne çıkmaya başladı. Bunun yanında üzerine gelen tüketici vergisi, ötv vergisi, trt bandrol vergisi gibi fiyat eklemeleri ile de pahalı olan Iphone 7  ve Iphone 7s daha da pahalı bir hale geliyor. İşte bunun önüne geçmek ve daha ucuz bir şekilde Iphone almak isteyen müşteriler başka yollar arıyor. Bunun içinde özellikle Iphone üretiminin olduğu elektronik cihazların daha ucuz olduğu  yerler tercih ediliyor. Özellikle Asya bölgesi veya Amerika bu işi biçilmiş kaftan desek yalan olmaz.

Iphone 7 ve Iphone 7 PlusYurt Dışından Almanın Dezavantajları

Yurt dışından telefon almak mantıklı geliyor ama her zaman bu size iyi gelmeye bilir. Hemen yurt dışından Iphone almanın zararı ne olabilir diye sora bilirsiniz. Yurt dışından telefon getirmenin en büyük dezavantajı uluslar arası garantisi olmadığı sürece telefonunuzun bozulması durumunda karşınızda muhatap bulamamanız. özellikle bozulma ihtimali çok yüksek olan akıllı telefonlar için böyle bir risk alınması zor bir durum.

Iphone 7 ve Iphone 7 Plus En Ucuz Olduğu Ülkeler

IPhone 7 ve IPhone 7 Plus’lar dünya genelinde satışa sunuluyor. Henüz Türkiye’de piyasaya sürülmese de fiyatlar oldukça el yakacağa benziyor. İşte iPhobe 7’nin en ucuz satıldığı ülkeler…

 • Iphone 7 Yeni Zelenda fiyatı : 2601 TL
 • Iphone 7 Finlandiy fiyatı : 2594 TL
 • Iphone 7 İspany fiyatı : 2560 TL
 • Iphone 7  Avustury fiyatı : 2527 TL
 • Iphone 7 Lüksenburg fiyatı : 2474 TL
 • Iphone 7 Çin fiyatı : 2387 TL
 • Iphone 7 Singapur fiyatı : 2289 TL
 • Iphone 7 Kanada fiyatı : 2040 TL
 • Iphone 7 ABD fiyatı : 1927 TL
 • Iphone 7 Türkiye fiyatı : 3399 TL.

3 Comments

 1. Eyup
 2. Eyup

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir