Akbank Direkt Mobile Uygulaması Nedir, Nasıl İndirilir


Akbank direk mobile indirme akbank internet bankacılığı mobil bankacılık

Akbank Direkt Mobile Uygulaması Nedir, Nasıl İndirilir

Günümüzde gelişen teknoloji ile akıllı telefonların yeri hayatımızda yerini almaya başladı ve dahası artık vazgeçilmez bir hal aldı. Aynı zamanda hızlı bir şekilde akan zamanda artık her hangi bir işin mevcut işimizi engellemesini istemiyoruz. Gelişen teknolojiyle bankalarda uygulamalarını mobil cihazlara taşıma kararı almanın ötesinde artık her şeyi müşteri memnuniyeti çerçevesinde mobil sistemlere taşıma zorunluluğu içerisindeler. Çünkü artık herkes şunu çok iyi biliyor ki bir yolculukta, bir alış veriş merkezinde kimse bir fatura ödeme için, para havalesi için banka işleri ve prosedürleriyle uğraşmak ve daha da kötüsü bankaya ile zaman kaybetmek istemiyorlar. Bu gelişmeler çerçevesinde Ak Bank müşterileri için Apple, Android ve Windows gibi mobile işletim sistemlerinde çalışabilecek uygulamalar geliştirmektedirler. Şimdi size bu uygulamadan bahsedelim;

Akbank Direkt Mobil uygulaması ile bankanız artık cebinizde! ​

Akbank ın sağlamış olduğu uygulamaya ister tek şifre ile isterseniz elinizde mevcut bulunan kredi kartı ile giriş yapmak çok kolaydır.

Akbank Direkt Mobil uygulamasını kimler kullanabilir?

Akbank direk mobile uygulaması mevcut piyasada bulunan bütün mobile işletim sistemleri için çalışmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Ama gelişen teknoloji ve elimizde mevcut yazılımların gün geçtikçe güvenlik açıklarının olmasından dolayı bazı versiyonlara ve daha eski sürümleri kullanılmamaktadır. IOS 4 ve üstü işletim sistemli bir iPhone veya iPad Android 2.1 ve üstü işletim sistemli bir telefon veya tablet veya Windows 8 işletim sistemli bir tablet veya PC kullanan Akbank Şifre Telefonu ve Akbank Direkt şifresi olan veya herhangi bir Akbank kredi kartı kullanan tüm müşterileri Akbank Direkt Mobil uygulamasını kullanabilir.​

Akbank Direkt Mobil uygulamasını nasıl indirebilirim?

Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirmek için yapılması işlem çok basit. Uygulamayı indirmek için 3 farklı şekilde yapılabilir.

  • Aşağıdaki link olarak verilen yere tıkladığınızda Akbank sayfasına yönlendirileceksiniz. Karşımıza çıkan ekranda cep numaranızı ve güvenlik kodu girerek uygulama indirme işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemde indirme linki direk cep telefonunuza gelecektir.

Akbank mobile mobil indirme

Uygulamayı indirmek için TIKLAYINIZ.

  • Uygulamayı indirmek için yöntemlerden biriside Google Play, AppStore veya Windows Store dan uygulamaları indire bilirsiniz. İşletim sisteminize uygun markete girerek uygulamanızı indire bilirsiniz. Android kullanıcıları Google Play‘den, Iphone kullanıcıları AppStore‘dan Windows Mobile kullanıcıları Windows Store‘dan indirme işlemi yapabilirler.
  • En son indirme yöntemi ise telefonunuzun kısa mesaj servisi kısmından indirme linkini direk telefonunuza isteyebilirsiniz. SMS olarak Mobile yazıp bir boşluk bırakıp 4425 e mesaj atarak indirme linki telefonunuza gelecektir.

Bol kazançlı günler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir